Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy srác valahol csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy srác valahol csak ránéz egy lányra akkor a lány is általában visszanéz, de mikor a fiú elfordul akkor a lány még egyszer rápillant, de miért?

Figyelt kérdés

Vajon azért mert idegesíti,miért nézett rá a fiú és,hogy bámul e még vagy nem?

Sok lány így visszanézett már,hogy nem e nézem e még,ugyanis rá rápillantok,főleg a jó csajokat még nézem is sokáig,hogy ő nem veszi észre.



2014. márc. 6. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány éveseket nézel?
2014. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, ismerős az ilyen helyzet...

Tudod mi, lányok, lehet nem mutatjuk ki de azért jól esik, önbizalmat ad, ha egy fiú bámul minket, és talán mi is ránézünk, talán azért hogy jelezzük, részt veszünk a szemezgetésben, vagy csak hogy tudtára adjuk a fiunak hogy észrevettük mit csinál.

De ne értsd félre a lányoknak ezen lépéseit, mert ez semmit sem jelent! Már voltam olyan helyzetbe hogy így vissza-vissza pillantottam egy fiura, ő szemezgetésnek vélte és rámmozdult.Nem volt kellemes élmény lerázni.

Szóval ha nem akarsz csalódást ne vedd komolyan az ilyesmiket...

2014. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!