Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek mi értelme? Már 3 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mi értelme? Már 3 hete nem találkoztunk, de azért még mindig keres!? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Elég összetett a dolog, de megpróbálom nagyvonalakban leírni a lényeget:


A pasival megismertük egymást, utána randiztunk 3x, majd találkoztunk még egy buliban. Kb. 2 hónapja ismerem és azóta szinte nem telt el nap, hogy ne írt volna rám. Telón is beszélünk kb. heti kétszer 1-1 órát. Folyamatosan keres, mutatja az érdeklődését. Kb. 20 km-re lakik tőlem, és már többször említette, hogy elhív magához, de én meg mondtam, hogy nekem ez még korai.


Talán én rontottam el az elején, mert megismerkedésünkkor elég merész voltam, már akkor volt csók... aztán az 1. randin csak a végén, a 2. randin meg egyáltalán nem volt. A 3. randin pedig újra volt, mert rájöttem, hogy én akarom őt, csak nem akartam elkapkodni a dolgokat. A 3. randin a csókokkal úgymond "be is bizonyítottam" neki, hogy engem tényleg érdekel. Azóta mégis csak 1x találkoztunk, egy olyan buliban, ahová tudtuk, hogy mindketten megyünk.

Az is a történet szerves része, hogy írásban 10-ből 8x összevitatkozunk valamin, lehet hogy félreértjük egymás mondanivalóját, de már megbeszéltük, h neki meg nekem is unalmas ez az állandó vitatkozás. De ez csak írásban van így. Élőben eléggé vonzódunk egymáshoz és nem is vitatkozunk, vagy telóban és személyesen kulturáltan megtudjuk beszélni a dolgokat.


A tali óta eltelt 3 hét és azóta is folyamatosan keres, de nem jön el 20 km-re, pedig lett volna rá alkalom. Azt mondja, hogy menjek én, mert ő nem szereti az egyoldalúságot. Mondta azt is, hogy ne gondoljak már állandóan a szexre, mert nem kell egyből arra gondolni, meg azzal kezdeni.


Valamelyik nap megint beszéltünk telón és mondhattam valamit, mert azóta meg kitalálta, hogy mégis átjön ő.


Ha ezt végig olvasta valaki, tudna tanácsot adni, vagy véleményt mondani, hogy mégis hogy tűnik ez "külső szemmel"? Mire jó ez az egész? Ha nem érdeklem igazán, akkor mi a fenéért keres? Ha meg csak "azért" keres, akkor ennyire kitartó lenne? (Bár erre is azt mondta, hogy komoly kapcsolatot keres.)


Segítsetek, kivagyok! :(


25L, 29F



2014. márc. 6. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan akar tőled valamit mert ő keres. A kérdés inkább az, hogy te miért vagy ennyire passzív?

Rögtön az elején lesmárolod aztán behúzod a kéziféket, ennek mi értelme van?

2014. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Singu..

Már régen volt barátom, aztán rájöttem, hogy ő nagyon tetszik nekem és nem akartam elrontani azzal, hogy könnyen adom magam. Persze már az elején a csókkal való kezdéssel ezt lehet, hogy megtettem. De aztán nem tudtam, hogy mi lenne a helyes. Mégsem akartam sietni, de mégis akartam/akarom őt.

Ebből tényleg úgy tűnik, hogy passzív vagyok? :(

2014. márc. 6. 21:49
 3/7 A kérdező kommentje:
Még valaki? Tényleg fontos lenne :(
2014. márc. 6. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért vagy passzív mert te sem mész hozzá hanem nemi presztizskérdést csinálsz belőle mondván, jöjjön ő.

Mintha mindketten csak egymást győzködnék arról ki megy át a másikhoz de egyikőtök sem mozdítja a kisujját.

Menj át hozzá és kész, tedd félre kicsit a büszkeséged, talán ő sem tudja mik a szándékaid.

2014. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostmár megvárom, míg jön ő. Aztán utána átmegyek hozzá. nem is az, hogy nemi presztízskérdés, de velem eddig mindig úgy volt, ha igazán akart engem egy pasi, akkor állandóan jött még messzebbről is, akármilyen fáradt volt, vagy akármi volt. Ő meg nem ilyen és nem tudom, hogy azért, mert nem igazán érdeklem, vagy más oka van... Vagy hülyeség lenne emiatt attól tartanom, hogy nem érdeklem? Az a baj, hogy szenvedek is, én nagyon szeretném már látni, de én úgy vagyok vele, ha kellek egy pasinak, akkor jöjjön, hogy láthasson.
2014. márc. 6. 22:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a pasi is pontosan így van ezzel. Ő egyértelmű jelét adja az érdeklődésének, te meg ezt nem veszed észre, mert hozzászoktál, hogy mindig a férfiak kerestek téged. Megszoktad ezt a kényelmet, és most nem tudod, mit csinálj. Menj át hozzá, ha már ilyen sokat beszéltetek, és találkoztatok is, talán ismered annyira, hogy tudd, nem fogja lakattal lezárni az összes ajtót-ablakot, amint belépsz a lakásába... Ha meg nem bízol benne, akkor találkozzatok máshol, de mutass te is egyértelmű érdeklődést. Ha nem teszed, akkor ő is keres majd mást, aki nem könyörögteti magát.
2014. márc. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy én is kimutatom neki az érdeklődésem. Legalábbis mondom neki mindig, hogy szeretném látni, örülnék, ha átjönne, szeretnék vele találkozni, stb. És mondtam neki, hogy nekem még korai lenne, hogy én menjek, de akkor ezt lehet nem érti meg. Hogyan tudnám neki még kimutatni, hogy nekem kell ő, ha nem megyek át hozzá??
2014. márc. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!