Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert mindig az ilyen csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mindig az ilyen csajokat fogom ki?

Figyelt kérdés
Akik mutogassak a punc.jukat,meg a majdnem meztelen képeiket itt.Az egyikkel össze akartam jönni,a másikkal csak barátkoztunk.En örültem neki,de akivel össze akartam jönni egy r.banc volt mert más pasikat is hajkurászott.A másik meg küldözgette a nagy se.gét,sokat beszéltünk a szexrol(egyes képek nagyon profik voltak,lehet kamus volt)Erre nem kitorolt!!!.Az ilyennek nem kellene be olvasni bacsker?

2014. márc. 7. 08:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
csak olyan lány van...mindenki szerelmet akar, de tockost kap :D
2014. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#20 Amelyik lány nem találja meg a szerelmet ennyi idősen, az is válogatós.
2014. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
a szerelem egyébként egy olyan szó, amit a nőstény olthat rá a hímre. :DD és akkor a hím melózik látástól mikulásig, ha dugni akar. Szerelem = bullshit és kábítás, az álszentség legelterjedtebb formája. Semmiben nem különbözik a paraszt az állattól, dugni akar. De a nőstény el akarja tartatni a seggét a hím meg nem akar dolgozni. :D Viszont mindkettő olyan álszent, mint a tököm. És ebből lesz a szerelem keresés :D Szánalmas.
2014. márc. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
23-mas: Két megoldás lehetséges. Vagy azért mondod ezt, mert átcseszték az agyad, és most nem is látsz a dühtől, vagy csak simán egy pszichopata vagy.
2014. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nyissátok meg szíveteket, mert 23-as ím, eljött közénk, lökni az igét.
2014. márc. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
ez hülyeség hogy csak a ribik között lehet válogatni. 19 vagyok, tudtommal teljesen normális, szingli, nem k*rvás és szerintem nem vagyok segg ronda sem :D mondjuk a válogatós az lehet hogy igaz rám :$
2014. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!