Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mit mond egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mit mond egy rózsa nők napra ebben az esetben?

Figyelt kérdés

a Lány 28 éves, én 21, régóta ismerjük egymást a munkahelyből, és régebb óta megtetszett, és beleszerettem, de mivel ő az idősebb és magasabb is nálam, ezért akadtak ellentmondások és bennem sem volt elég bátorság ellmonddani neki hogy mit érzek, így sokszor lemondtam róla, de nem tudok, valami érzés mindíg belémjön, hogy nekem ő kell, és ő az igazi, és senki más nem érdekel, az hogy kapott nőknapjára a rózsát, számomra nem csak nőknapja alkalmából kapta, hanem hogy elkezdjek neki udvarolni, szeretnék kérni egy kis tanácsot hogy hogyan tovább, mit tervezzek, hogyan, és mikor?

kb 22 kilóméterre lakunk egymástól és elég nehézkes az is hogy találkozzunk valahol munkahelyen kívül. Nos eléggé elentétes a stílusunk, én hosszúhajú, rocker féle zenész vagyok, ő hagyományos csaj/nő

de sokszor támogassa az én stílusomat, és szereti, szóval szerintem nincs ezzel baj.

Lányok adjatok valami értelmes ötletet ebben az esetben, a lány eléggé ad mások véleményére ahogy észrevettem. Nagyon fontos nekem, de mivel ő az idősebb, magasabb, ezért nem is nagyon van bátorságom, én próbálok vele minnél kedvesebb lenni...



2014. márc. 7. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Más,mondja,meg,neked,hogy,hogyan,udvarolj,? Kicsit,sok,a,vessző,!
2014. márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem! csak szeretném tudni, hogy mik az elsélyeim, mikkel kellene próbáloznom, hogy elérjek valamit...
2014. márc. 7. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél egy próbát, akkor megkapod a válaszod érdemes-e belekezdened. Ha nem tud veled barátnál többként elképzelni úgyis tudatni fogja.
2014. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!