Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A viszonzatlan szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A viszonzatlan szerelem tényleg NAGYON fáj? Akinek volt már benne része, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 19:26
1 2
 1/13 LazyJones ***** válasza:
100%
Ha felszínes, nem vészes. Ha komoly, beledöglesz.
2014. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
olyan mint amikor kalapáccsal verik a golyóidat utána meg narancslevet nyomnak rá
2014. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozik az ember kedvenc érzései közé.
2014. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
hat nem a legjobb erzes ...
2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szerelmes vagy, akkor pokoli fájdalmat érzel. Én sajnos mindkét oldalról átéltem már ezt. Voltam közvetlenül szenvedő alanya, és közvetetten szenvedő alanya is.

Első esetben én voltam szerelmes, és nem viszonozták. Hónapokig szenvedtem, nap, mint nap úgy éreztem, mintha kiszakadna a szívem a helyéről. Nem jártam bulizni, nem tudtam más fiúkkal kapcsolatba lépni, még beszélgetni se igazán.

A másik, amikor belém volt szerelmes a legjobb fiúbarátom. Én sajnos nem viszonoztam, nekem ő olyan volt, mintha a bátyám lenne. Mikor elmondtam neki, hogy nem vagyok szerelmes belé, teljesen összetörtem, pedig nem akartam. Akkor veszítettem el végleg. Még mindig szoktam látni néha, tudom, hogy azóta már van barátnője és boldog. Én viszont nem vagyok az, mert tényleg elveszítettem. Fáj a hiánya, pedig a mai napig nem tudok vele elképzelni egy kapcsolatot. Ebben az esetben, amikor ezt megbeszéltük, nem én voltam a legrosszabb helyzetben, mégis én is szenvedtem miatta.

2014. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szerelmes vagy az illetőbe,akkor beleszakad a szíved.
2014. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon fáj, de antidepresszánsokkal és nyugtatókkal elég könnyen átvészelhető. Bár még évek múltán is érzem a sebeket.
2014. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én már három éve egy lányba vagyok szerelmes és ha erre gondolok az sokszor nagy lelki gyötrelmekkel jár de ráébredtem, hogy ha tényleg szeretem és én igenis szeretem, akkor hagyom érvényesülni a saját életében és próbálok arra törekedni, hogy mindíg jól érezze magát még ha ez azzal is jár, hogy elkerülöm. Soha ne add fel, de legyél visszafogott. Nem kell a nőnek úgy éreznie, hogy úgy játszhat veled mint egy babával. Kitartást!
2014. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon rossz. De a megcsalás rosszabb.
2014. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes vagy, akkor nem fáj. Csak a legtöbben keverik a "szükségem van valakire, hogy értékesnek érezhessem magam" érzést a valódi, tiszta szerelemmel.
2014. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!