Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy sráccal, meg volt a kölcsönös szimpátia. Mivel elmeséltem neki, hogy nem vagyok túl jó a reál tárgyakból, felajánlotta, hogy segít bennük. Eddig 1x találkoztunk, nagyon kedves volt. Ha tetszenék neki, lépne, nem? Arra gondoltam, hogy a következő alkalommal megkérdezem, hogy lenne-e kedve meginni valamit velem a különóra után, mert úgy érzem, hogy illene viszonozni, ha már pénzt nem fogad el.:) Szerintetek ez egyértelmű jelzés? Bevallani nem akarom, hogy tetszik, de már lépnék valamit :)
2014. márc. 8. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy jó ötlet. Akár adhatnál neki több jelzést is. Apróbb érintések, érdeklődj felőle többször is (milyen napja volt stb). Ha felajánlotta, hogy segít akkor biztos neki sem vagy ellenszenves :)
2014. márc. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet. És igen, én arra gondolnék, hogy talán bejövök a lánynak. :)
2014. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 liza6789 ***** válasza:
igen elég egyértelmű ,mert ha nem tetszene akkor nem akarnál ugye vele többet találkozni.
2014. márc. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ez jó ötlet. Merj lépni, vesztenivalód semmi. Apró, sok ránézések, mosolygások is játszhatnak, néha még kézérintések is, mintha véletlennek hatna (épp mutogatsz a papíron valamit és hozzáérsz). Azért javaslom a kézfej érintését, mert igen intim szféra az ember kézfeje, s ha nem húzza el, tudat alatt nyitott rád.
2014. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Ígérem nektek, bátor és magabiztos leszek, megfogadom a tanácsaitokat!
2014. márc. 8. 13:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen, nagyon helyes. Határozottság a legfontosabb! Manapság kevesen mernek tenni a szerelemért. :( Ha érzed a srácon, hogy bejössz neki, még le is smárolhatod a végén.
2014. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!