Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakvanmert kérdése:

Ez normális? Ilyenkor mi van? Mire akart célozni? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval van egy jó lány barátom aki csak így magától beszélgetés közben elkezdte a múltkor turkálni a táskáját és kivette a használt bugyiját mutogatni.. aztán ha az nem lett volna elég még lejjebb tolta a nadrágját és at is megmutatta ami rajta van.. én csak néztem hogy ezzel most mi van röhögcsélt össze vissza de én nem értettem... Ezzel most mit szeretett volna jelezni? Vagy egyáltalán ez mit jelenthetett?

2014. márc. 9. 23:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
De be akart engedni téged a bugyijába basszus!!:D Azzal, hogy megmutatta neked, azt akarta jelezni, hogy előtted nem szégyenli megmutatni az alsóneműjét, meg meginvitált a kis intim dolgai közé:):):) -Szerintem:)) Szal h felkeltetted pasiként az érdeklődését, szerintem ennyi:):)
2014. márc. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

20#- mint már mondtam van barátja így nem fogok nála próbálkozni

21#- erről még képzelődni se tudok xD 100% hogy nem akar tőlem semmit.. meg a pasija is sokkal jobb nálam így tuti nem

2014. márc. 11. 23:06
 23/28 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak mondta,hogy ő a pasija; és felbérelte,hogy ölelgesse kicsit mások előtt; és téged akart vele féltékennyé tenni, vagy így akarja, hogy beleszállj egy 3-asba, vagy csak ideges volt, és mutatni akarta neked az okát, hogy átázott az előző bugyija, és hogy legyél a héten vele megértőbb.:)

Vannak még ilyen variációk is:D

2014. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
81%
en fizetnem is erte,ha megkaphatnam a hasznalt bugyijat
2014. márc. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

23# biztos hogy a pasija és nem tudna féltékennyétenni..

3-asba meg nem mennék bele xD

na meg nem volt olyan meg semmi se.. xD


24# álmodozz xD

2014. márc. 13. 11:19
 26/28 anonim ***** válasza:

#24/25


Én is :'(

2014. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
26# mondom lehet álmodozni xD
2014. márc. 13. 22:12
 28/28 anonim ***** válasza:
25-ös,Kérdező,honnan tudod,hogy nem jött meg neki és nem kicserélte épp azért?:)
2014. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!