Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakvanmert kérdése:

Ez normális? Ilyenkor mi van? Mire akart célozni? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval van egy jó lány barátom aki csak így magától beszélgetés közben elkezdte a múltkor turkálni a táskáját és kivette a használt bugyiját mutogatni.. aztán ha az nem lett volna elég még lejjebb tolta a nadrágját és at is megmutatta ami rajta van.. én csak néztem hogy ezzel most mi van röhögcsélt össze vissza de én nem értettem... Ezzel most mit szeretett volna jelezni? Vagy egyáltalán ez mit jelenthetett?

2014. márc. 9. 23:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

10#- hát azért kerekitem arra mert szerintem pont azért csinálta :D

de a ti véleményetek jobb lenne mert nem olyan a kapcsolatunk se meg van barátja is és meg szerintem nem is jövök be neki úgy igy én nem tudom hogy mit akart vele..

azt tudom hogy lesokkoltam legbelül meg ment a képzeletem :D

2014. márc. 10. 00:23
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem szagmintát kellett volna venned ott helyben, arra várt.
2014. márc. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mi volt a célja?
2014. márc. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

12#- tudod hogy nem vagy 100? xD

13#- sziplán azért mert tudom hogy inkább hazudna vagy nem is mondaná el inkább elterelné a szót..

nameg azért énis besülnék hogy még ezt se tudom.. xD

2014. márc. 10. 08:09
 15/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy másik lánynak a bugyija volt nála valamilyen különös okból kifolyólag, és azt hitte, téged illet?:D Ja, lehet, hogy lefeküdt a barátnőddel, és fel kellett volna, hogy ismerd az ő nála maradj bugyingóját:) Vagy ez felkérés volt hogy akarsz-e hármasban?:D Vagy akár duóban is, persze:)
2014. márc. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15#-

az kizárt..

egy nö egy másik növel ami nincs xD

hallod te nem vagy magadnál...

2014. márc. 10. 21:23
 17/28 anonim ***** válasza:

# 14/16



Lehet. :D Én vennék tőle a bugyit, kérdezz már rá.

2014. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
15.vagyok,de , felcsatolhatóssal:)
2014. márc. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

17#- sőt biztos xD de nem kérdezek rá mert úgyse az igazat mondaná meg sose vagyunk úgy kettesben hogy más ne tudjon róla

18#- ezt inkább hagyjuk is xD


ezekkel a válaszokkal nem tudok dűlőre jutni hogy mégis mi lehetett :/

2014. márc. 11. 08:22
 20/28 anonim ***** válasza:

xD

Szerintem kezdj el találkozgatni vele. ;)

2014. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!