Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit éreznétek, ha az a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznétek, ha az a férfi, aki már régen tetszik nektek, eljegyezne valakit?

Figyelt kérdés
Soha nem voltunk kapcsolatban, csak mindig is tetszett. Beszélgettünk, jólesett vele beszélgetni. Aztán most dobta fel a facebook, hogy eljegyzett egy nőt. Az a legrosszabb, hogy még csalódottnak lenni sincs jogom, mégis sz@r.
2012. aug. 16. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz lenne:( Ugyanezt megjártam, csak nekem már házas is volt.Természetesen nincs jog belemászni a kapcsolatában, ez a mi sarunk, hogy beleszeredtünk, majd kiheverem én talán.:) Mást mit tudnék tenni?
2012. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már velem ilyen. Rosszul esett persze, de idővel rájöttem, hogy felesleges olyannal foglalkozni, akit nem érdeklek. Nyilván azért nem engem választott az illető, mert a másik nőt szereti. Ezek után meg azt gondolom, hogy nem volt semmilyen oka annak, hogy reménykedjek. Én azt tettem, hogy kerültem a kontaktot, hogy ne járjon a fejemben állandóan.
2012. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
25%
Én mindig is romantikus alkat voltam a válaszom is ezt fogja tükrözni! :) Tudja,hogy tetszik neked? Mert lehet, hogy te is tetszel neki,mióta ismer,csak úgy gondolta, hogy esélye sincs nálad. Ha tudja és nem érdekli,akkor sajnos kénytelen vagy elfelejteni. :(
2012. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha csak tetszik, akkor nem rázna meg, majd lesz másik, aki tetszik. de ha már bele is szerettem, akkor nagyon rossz lenne :(
2012. aug. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul érintene, de igazából nem nagyon tudnék mit tenni, így kénytelen lennék beletörődni.
2012. aug. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor kicsit rossz lenne, de semmi egyéb, viszont ha olyan akibe szerelmes vagyok, akkor én abba bele is halnék! Már akkor halálfájdalmam van ha összejön egy lánnyal, nem méh ha eljegyzi. Már így ha belegondolok akkor is sírnom kell. Akkor azt érezném, hogy jobb lenne meghalni. Szerintem apácának mennék, vagy nem tudom, de biztos, hogy soha többé nem lennék szerelmes. Most biztos, hogy úgy tűnik, hogy túlreagálom, de én ha szeretek valakit, azt nem bírom elengedni.
2012. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!