Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelt kérdés
azért érdekelne leginkább, mert nekem van egy barátnőm, rendszeresen lefekszek vele, de semmit nem hajlandó tenni. kértem, hogy szálljon be a pettingbe, hogy vetkőztet, vagy hasonló, de semmi. szex közben meg még kevesebb. néha megkérem, hogy legyen ő felül, és mozogjon, de nem mozog, és azt mondja, hogy azért, mert nem tud... néha nagyon kiakasztó, és rosszul is esik, hogy ő nem élvezi annyira a szexet, hogy tegyen is valamit közben. az orálról meg annyit mondott, hogy majd egy év múlva, de legutoljára azt mondta, hogy soha, mert azt csak a k**rvák csinálják...

2014. márc. 11. 17:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Párterápia?
2014. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A női passzivitást mifelénk úgy hívják:fapina.Beszéld meg vele,és ha ez sem hoz javulást,vagy használod ürítésre,vagy szakitasz.Jogos az álláspontod,a szex fontos dolog.
2014. márc. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

a rossz sex a kapcsolat végét jelenti.. bátorítsd én pl úgy csináltam hogy:

-jajj nem akarok felül lenni mert nem fog menni

-ugyan már ügyes leszel ne féld csinálni naa értem majd kapsz érte valami jutalmat ;)

..

-nalátod megyez ügyesvagy..

2014. márc. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
köszönöm. szörnyű érzés tényleg, hogy ennyire a szex körül forgok, és nem akarom "ürítésre" használni, ezért "türelmesen" várok... ami annyit tesz, hogy próbálok kicsit változtatni rajta. nekem pl az orálszex is fontos lenne, mert kíváncsi vagyok, de úgy érzem, hogy nem érhetek sokat, ha ezt nem teszi meg, erőltetni viszont nem akarom, mert nem akarok a magam szemében is szemétnek tűnni
2014. márc. 11. 18:04
 15/30 A kérdező kommentje:
a jutalmas dolog nem jó, legalábbis itt biztosan nem. ugye megmasszíroztam, és azt mondtam, hogyha jó leszel(nem szexben, hanem próbálja visszafogni magát viták terén, meg mindenben) akkor többször is kapsz masszást, erre azt mondta, hogy ő nem kutya, hogy jutalmazni kelljen... de azért símogatással szokott elaludni...
2014. márc. 11. 18:06
 16/30 anonim ***** válasza:
Ez egy halott kapcsolat. Ő nem élvezi a szexet, ami egy hosszú és jó kapcsolat egyik fontos és elengedhetetlen része. Én otthagynám az biztos.
2014. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Sajnálom hogy ilyen a szexuális életed.. De mindenki meg tud változni ha szeretne. Ha a csajszi nem akar megváltozni akkor ennek a kapcsolatnak tényleg annyi. Beszéljétek meg nyugodtan hátha úgy átgondolja hogy neki is kéne csinálni vmit az ágyban nem egy fadarabot játszania. Bár az is fontos hogy hány évesek vagytok.?
2014. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
19/f, 18/l
2014. márc. 11. 18:24
 19/30 anonim válasza:
Nem értem hogy miért nem szeret mozogni a lány. Én meghalnék ha csak feküdnöm kéne. Az orálra meg próbáld rávezetni. Ha egyszer kipróbálja és utánna se tetszik neki akkor viszont hagyd, de szerintem tetszeni fog neki ;) 18L
2014. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19

barátnőm is "meg szokott halni" ha kivan kötözve csak máshogy érzelmezve :D

2014. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!