Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a nő teendője az ágyban?

Figyelt kérdés
azért érdekelne leginkább, mert nekem van egy barátnőm, rendszeresen lefekszek vele, de semmit nem hajlandó tenni. kértem, hogy szálljon be a pettingbe, hogy vetkőztet, vagy hasonló, de semmi. szex közben meg még kevesebb. néha megkérem, hogy legyen ő felül, és mozogjon, de nem mozog, és azt mondja, hogy azért, mert nem tud... néha nagyon kiakasztó, és rosszul is esik, hogy ő nem élvezi annyira a szexet, hogy tegyen is valamit közben. az orálról meg annyit mondott, hogy majd egy év múlva, de legutoljára azt mondta, hogy soha, mert azt csak a k**rvák csinálják...

2014. márc. 11. 17:41
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

#20

Haha vicces vagy.. Bár az olyan kikötözősen én is szeretem ^^

2014. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
egyszerűen az orált nem akarja. szerinte csak a k***rvák csinálnak olyat, amit régebben énis így gondoltam, mmint azért azt nem tartom valami erkölcsösnek, hogy mindennap mást... egyszerűen fél, parázik, szemérmes... még meztelenül se sétál el előttem, amikor csak tudja, takarja magát
2014. márc. 11. 20:54
 23/30 A kérdező kommentje:
a szexuális éetünk fellendítése miatt is csináltam, azt, amit vasárnap:megmasszíroztam, gyertyákat gyújtottam, és tényleg, romantikus hangulatot teremtettem, még tetszett is, aztán ugye petting, majd aktus, ami borzasztó volt. komolyan, mire a végére érek már kifáradok, és elmegy a kedvem mindentől, csak aludni tudnék. de utána még jött egy sor veszekedés, már nemis tudom miért, de szar volt. nem élvezem a szexet, ha a végén mindig az van, hogy lihegek, aztán, ha épp gumi nélkül csináljuk, még töröljem is le róla... mert azt is nekem kell, még attól is undorodik.
2014. márc. 11. 21:01
 24/30 anonim ***** válasza:
ha így vele maradsz, azzal csak "bátorítod", hogy ne csináljon semmit. először is beszélgess vele, nem 5 percig...szedd ki belőle mi a baja, aztán nyomatékosítsd benne,hogy neked mennyire tetszik, gyönyörű, meg izgató meztelenül, és hogy nem kell szégyenlősnek lennie. Igyatok egy kicsit, vagy nem tudom. És ha ezek után se viselkedik normálisan, akkor szakíts vele. Akkor legalább megláthatod, mennyire vagy fontos neki.
2014. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
hát igen. szoktam dícsérni, hogy mennyire izgató a teste, és mennyire szép az alakja. megpróbálok javítani ezen.
2014. márc. 12. 16:01
 26/30 A kérdező kommentje:
szerintetek az jó ötlet, hogy nem fekszem le vele egy ideig, megvárom, amíg őakarja, és elmondom neki, hogy én azért nem akartam, mert nekem így nem jó?
2014. márc. 15. 10:36
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
igen, ez jó ötlet.
2014. márc. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
18/l 19/f... fiatalság
2014. márc. 16. 19:28
 30/30 anonim ***** válasza:
Szia .Javult már a helyzetetek ? Full gátlásos a kedvesed szerintem ,és erre teljesen ráparázik . Egy kis pezsgő ,vagy egy pohár bor nem tenné oldottabbá ?
2014. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!