Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta egy lány, hogy 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta egy lány, hogy 1 hónapig ne keressem. De én megőrülök érte, és most nagyon fel vagyok pörögve Rá, jobban, mint az utóbbi időben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha nem is élőben, de MSNen egy kicsit letámadnám, mert beleszédülök, annyira vágyom Rá, annyira szeretnék beszélgetni Vele, levegőt alig kapok, csak arra várok most, hogy feljöjjön.. Nem beszéltünk péntek óta, de kezdek becsavarodni, megőrülök érte, muszáj lenne írnom Neki, de félek letöröl/letilt... Mit tegyek, mit tegyek?
2009. dec. 14. 16:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem erről van itt szó. Régebben Ő szeretett engem.
2009. dec. 14. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!