Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor mondjátok egy srácra - kizárólag külső alapján ítélve - hogy aranyos?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ha hasonlít egy yorkira
2014. márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani, mindenki másra használja az aranyos szót. Én akkor ha tetszik, szimpatikus, de nem kifejezetten egy igazán jó pasi (attól még nagyon is tetszhet !)

De ha nem tetszik valaki és megkérdezi, hogy milyen vagyok akkor is azt mondjuk rá hogy aranyos, mert mit mondanánk? érted?

2014. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha külsőre mondom, hogy aranyos, akkor azalatt azt ért, hogy cuki, meg minden, de csak barát, semmi több.
2014. márc. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
háát ha kinéz valahogy,és nem cigány vagy pedomaci ;DD de hidd el léteznek olyanok...:DDD
2014. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én egyből az első vagy második randin elmondom, hogy tudja, nem csak hülyítem
2014. márc. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Arra aki aranyos, kedves, szimpatikus és helyes.
2014. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én pl akkor mondom ha tetszik nekem a srác kedves velem... De még van egy srác (nem szeretem)osztálytársam barna a szeme de csillog rá is azt mondom ARANYOS.
2014. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Aranyos, mert vannak olyan pillanatai, amikor elfelejti, hogy mekkora macsó és elkezd cukin beszélni és viselkedni. :3
2014. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!