Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem akkor hol a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem akkor hol a párom?

Figyelt kérdés

Azt mondják,hogy mindenkinek meg van a párja valahol,szeerintem igaz is,de nekem nincs meg,mert nem és nem akar sikerülni egy csaj sosem,azt hallottam vissza,hogy ennek a csajnak nem vagy szimpatikus,annak sem annak sem. Úgy gondolom,akkor a többi csajnak sem leszek szimpatikus,senkinek ugyanis nem vagyok szép srác,úgyhogy erre értem,hogy nekem nincs meg a párom. Szerintetek sincs vajon ugye meg sehol a párom?

33,f



2014. márc. 12. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak a szépséggel lehet csajt fogni. . .

Most őszintén. . . hány pasi van aki a szövegével hódít

Szerintem más gond is van nem csak a külső. . .

Lehet a hozzá állás is hibás és úgy kezded, hogy nem vagy magabiztos a csajok ezt nagyon érzik vagy túl magabiztos vagy esetleg már bunkó. . .

Ezt neked kell tudnod, hogy hol rontottad el

2014. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Te párod lehet Kínában van!
2014. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most épp buszon ül
2014. márc. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na én pedig a kötekedős válaszokat küldöm a modinak!
2014. márc. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!