Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a párom és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom és nincs lelkismeret furdalásom miatta. Nem szeretem már?

Figyelt kérdés
Tegnap este voltam egy kisebb "buliban" igazából csak négyen voltunk,mondjuk úgy baráti társaság.Ott volt egy srác,aki igazából tetszik,de eddig sosem történt közöttünk semmi,mert a párom miatt nem akartam.Meg hát belsőleg egyáltalán nem hasoníltunk. Nagyon sokat ittunk mind a négyen(tudom nem kifogás) .Táncoltam a sráccal elkezdett ölelgetni,akkor még nem hagytam neki. Befeküdtem az ágyba rámfeküdt,de lerugdostam magamról és hatalmas nagy pofont adtam neki.Nem kellett volna.Annyit értem el vele,hogy mégjobban beindult és megcsókolt...itt már nem utasítottam vissza a közeledését...szóval lefeküdtünk.Másnap megbeszéltem a sráccal,hogy ennyi volt nem lesz folytatás.Hazafelé eszembe jutott a barátom és nem éreztem lelkismeret furdalást.Tudni kell a kapcsoltunkról,hogy elég viharos,mert érzelmileg szinte alig egyezünk és mások az igényeink.Sokat veszekszünk. 2éve vagyunk együtt,eddig azt hittem,hogy boldog vagyok és,hogy sosem tudnám megtenni vele mégis megtettem.Nem szeretem már? Igazából már magam sem tudom.én:18L,párom:26F és akivel megcsaltam: 22F

2014. márc. 9. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, már úgy is mindegy.
2014. márc. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Undorodok az olyan embertől aki megcsalja a párját! 26/f
2014. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valóban nem szereted

És undorító,amit műveltél...

2014. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon csúnya dolog. Mond el párodnak, mert joga van tudni.
2014. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"elég viharos,mert érzelmileg szinte alig egyezünk és mások az igényeink."


Ha nem vagy érett egy a kapcsolatra, akkor miért vagy benne?

Fel kell ismerni a kapcsoalt halálát is, és nem csak akkro kell beledöbbeni amikor más farkára vágysz már. Nőlj fel kislány.

2014. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nincs értelme tartani az előzővel a kapcsolatot. Csak lejjebb süllyednél a "pároddal" együtt, ha folytatnátok, és később derülne ki.

Ez mindent megfertőz, be kell fejezni, ez van.


És szakításkor ne bántsd meg, épp elég büntetés, hogy hűtlen voltál.

2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szakíts, már úgy is mind1
2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mond el neki az okot és elárúlhatod azt is, hogy megcsaltad, kivel. Ne kínozd, nem érdemli meg. Te..
2014. márc. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt az 1. gondolatom,hogyha valamiben nem egyezünk,akkor én megfogom csalni.Legalább 100x elmondtam,neki,hogy mit szeretnék,próbáltam vele beszélni.Nem érdekelte.Sosem mondta,hogy szeret.Sok lelki sebet okozott nekem.Sajnos így jött ki. Tudom,hogy undorító dolog és legszívesebben azt mondanám,hogy megbántam,de nem.
2014. márc. 9. 19:52
 10/10 anonim ***** válasza:
az alkohol megárthat
2014. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!