Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok szép lánynak szinte mindent elnéznek?

Figyelt kérdés

Tapasztalható sokszor, hogy egyes szép lányok hasonlóan állnak hozzá más emberekhez, mint mondjuk az újgazdagok. De amíg az újgazdagok esetében a pökhendi, visszataszító viselkedést ellenszenvvel, néha már visszaszólással is "jutalmazzák", addig a lányokkal szemben ez sokkal ritkább. Ezt sosem értettem, mivel szerintem lehet valaki akár a világ legszebbje is, egy ilyen stílussal pont az hal meg benne, amitől nő egy nő. Ráadásul az illető, akivel szemben az, semmi jóra nem számíthat tőle, tehát már innen nézve is értelmetlen tolerálni.

Akkor meg?



2014. márc. 12. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az újgazdagokra nem izgulsz rá, nemde?
2014. márc. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, persze! De ha egy csaj paraszt velem, akkor mindegy, hogy néz ki. Itt is olvastam már olyan sztorikat, hogy a szőr felállt a hátamon tőle.
2014. márc. 12. 22:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert szép lány...
2014. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Naaa!Èn ujgazdag vagyok,ne gúnyólodj!,mert jo csaj es o mindent megtehet...nemvonk 1formák..
2014. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bla bla... akkor te nem. Mások meg akarják őket. Ok? :P Mert szépek, jól mutatnak a farkukon, v mert egy csúnya főleg ne legyen eltelve magától, mert neki főleg nincs mire.

Nyugi nekem sem tetszik a helyzet, de ez van. Genetika. A szépséget akarjuk örökíteni. Így jó?

2014. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Két sztori, amiket olvastam, csak az érdekesség kedvéért. Az egyik metrós. Srác állt az ajtónál, csaj odaszól a megállónál: "Állj már arrébb b...meg!" A másiknál meg a srác előreengedte egy ajtónál a lányt, az meg visszaszólt, hogy: "Mi van, bámulni akarod a seggem?"

Ilyenekre gondoltam.

2014. márc. 12. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
A 4esbe elveszett egy nyelvtan zseni (De az már nem kerül meg)
2014. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
:D
2014. márc. 12. 23:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha paraszt velem, akkor benne biztosan nem örökítek semmit. :)
2014. márc. 12. 23:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam sajnos. Én átlagos lány vagyok, nekem nem néznek el szinte semmit... És kétszer annyit kell küzdenem dolgokért, mint egy igazán szép nőnek. De ez van, ilyen a világ. Amikor még suliba jártam, megtanultam ezt, azóta a munkahelyen már nem is foglalkoztat nagyon... mert megtanultam ezzel együtt élni.
2014. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!