Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok szép lánynak szinte mindent elnéznek?

Figyelt kérdés

Tapasztalható sokszor, hogy egyes szép lányok hasonlóan állnak hozzá más emberekhez, mint mondjuk az újgazdagok. De amíg az újgazdagok esetében a pökhendi, visszataszító viselkedést ellenszenvvel, néha már visszaszólással is "jutalmazzák", addig a lányokkal szemben ez sokkal ritkább. Ezt sosem értettem, mivel szerintem lehet valaki akár a világ legszebbje is, egy ilyen stílussal pont az hal meg benne, amitől nő egy nő. Ráadásul az illető, akivel szemben az, semmi jóra nem számíthat tőle, tehát már innen nézve is értelmetlen tolerálni.

Akkor meg?



2014. márc. 12. 22:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Viszont neked később lesz majd egy nagyon nagy előnyöd velük szemben. A szépség csak időleges dolog, hamar elmúlik, főleg náluk. Te több komoly erénnyel is rendelkezel, amik kitartanak életed végéig és pont ezért mindig leszel valaki. Míg ők, amint megöregednek, hirtelen ott találják magukat üresen, hogy nincs semmi mögöttük.Olvastam már ilyenről, a hétköznapi lány és a bombázó barátnője történetét. Az egyszerű lány mindig egy konszolidált, normális életet élt, a másik pedig fiatalkorában császár volt, középkorúként meg már mindenki menekült tőle, a kiállhatatlan stílusa miatt.
2014. márc. 13. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!