Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép lányok lehetnek magányosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép lányok lehetnek magányosak, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Kicsi koromban nagyon csúnya voltam, tinédzserkorom vége felé kezdtem el úgy kinézni, hogy legalább az utcán ne nevessenek ki. Emiatt szörnyen alacsony az önbizalmam a mai napig. Annak ellenére, hogy fotómodellként dolgozom, mert az utóbbi időben a külsőm teljesen átalakult, rám sem lehet ismerni. Komoly kapcsolatom mégsem volt még, egyszerűen az utcán csak annyit kapok, hogy nyomdafestéket nem tűrő módon szólogatnak be egyes férfiak. Fiúbarátaim vannak, de szinte senki nem próbálkozik be. Pedig ők is azt mondják, hogy jól nézek ki és nem értik a dolgot.

Mi lehet az oka? Sok barátom van, szóval azért csak nem lehetek olyan elviselhetetlen, bár tényleg kicsit flúgosnak hiszem magam, mert a gyerekkori sérelmek a mai napig hibás testképet alakítottak ki nálam. Lehet, hogy ez a probléma?

(képet nem fogok küldeni senkinek)


2014. márc. 11. 20:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
22L
2014. márc. 11. 20:53
 2/26 anonim ***** válasza:
65%
Szép vagy,a belsőd miatt pedig csendes,hideg-el3rhetetlennek tűnsz,hipermagas elvárásokkal.
2014. márc. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok én is. Teljes együttérzésem. A mai napig én is erre keresem a választ.

16/L

2014. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
azt hozzáteszem, hogy nem külsőleg hanem belsőleg vannak nagy elvárásaim, mondjuk az, hogy ne csak arra kelljek
2014. márc. 11. 20:56
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Talán a külsőd és a belsőd együtt egy elérhetetlen,hűvös lány benyomását keltheti a környezeted számára.Lehet,hogy csak közvetlenebbnek,barátságosabbnak,nyitottabnak kéne lenned.
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az önbizalomhiány a bajod. Az ember nem szívesen áll szóba egy búval bélelt emberrel, míg akiknek egészséges önbizalmuk van, egyszerűen vonzzák a másik nemet. Sőt még a sajátjukat is (no nem úgy) :D
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha olyan válogatósak külsőre, mint te. Hiába írod, h nem, mert ha egy lánynak nem jön össze a pasizás, az mindig azért van, mert senki sem elég jóképű neki a jelentkezők közül.
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem minden a szépség. Illetve ha nagyon szép vagy, sok férfi úgy gondolhatja, hogy esélye sem lenne nálad, főleg, ha a szépségedhez távolságtartás is párosul és inkább nem is kezdeményeznek. Talán ha te tennéd meg az első lépeseket, könnyebben találnál párt.
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Velem teljesen ugyanígy volt. Most fogytam le 12 kilót, de még vannak önbizalomproblémáim. De leküzdöm őket. 20/f
2014. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%
A Fiúk a sok visszautasítás miatt(még átlagos lánytól is),elmegy a kedvük,hogy megint kudarc érje őket.Ha szeretnél ezen változtatni,neked kell az első lépést megtenni,bátorítani őket.
2014. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!