Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj, ha a barátomat mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha a barátomat mindenki csúnyának látja, mindenki szerint "nyomi"?

Figyelt kérdés
Nincs túl jó híre, de engem ez nem igazán foglalkoztatott. Kedves, figyelmes, és nem egyből kezdtünk el járni, hanem előtte egy fél évig ismerkedtünk, jól kiismertük egymást, de azelőtt is helyesnek tartottam. Most, hogy végre összejött a dolog, mindenki (még a barátnőim is) azzal piszkálnak, hogy sokkal jobbat érdemlek, mert ő nagyon nagyon csúnya... Engem ők nem érdekelnek, mondjanak, amit akarnak. A baj ott van, hogy a barátom is érzi ezt a dolgot, mindig hajtogatja, hogy nem érti, miért vagyok vele! Hiába mondom neki, hogy nagyon tetszik a belső és a külső értékei is, hiszen ezért vagyok vele... Mit tegyek?
2014. márc. 13. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,mit mondanak mások??!
2014. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem közöld határozottan, mindenkivel, hogy ő számodra az ideális srác és ne merjék sértegetni, se őt, se téged miatta. Fogadják el és ennyi, egyébként meg xard le mit mondanak mások.
2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tökéletes... de hát ki az?! És őt legalább megszépítik a belső értékei.:)
2014. márc. 13. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne mond semmit. Csak szeresd.
2014. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem cseréld le a felszínes pic sákat, akiket barátnőnek tartasz.
2014. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm az ilyen ribiket, mármint azokat, akik a barátnőidnek tartják magukat.

Egy átlagos srácnak csak akkor lehet rendes csaja, ha az a lány nem hallgat az ilyen gyökértelen qrvákra, és inkább a fiúra koncentrál, a belső értékeket szem előtt tartva?


Én is ugyan átlagos vagyok, de udvaroltam én már vagy 50 csajnak, ennek jelentős részéről emiatt kellett lemondanom, mert a "barátnők" adogattak tanácsot, hogy ne járjanak velem. Mert ők aztán tényleg baromira ismerhetik a férfiakat.


Szóval egy jó tanács: ne a barátodat cseréld le, hanem a barátnőidet. Inkább kerülj egy társaságba olyan értelmes lányokkal, amilyen te is vagy, és ne hallgass arra amit mondanak, csak szeresd a barátodat.

2014. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te is vívódsz azért, ki lehet nézni a sorokból... Döntened kell, a párod vagy a haverjaid.
2014. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!