Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások csúnyának tartják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások csúnyának tartják a barátomat. Mit lépjek?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve járunk, viszont csak nem régen vittem haza, a faluba, ahova a szüleim élnek. Kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy csúnya, nem illik hozzám. Mi viszont nagyon jól megvagyunk, nagyon rendes velem, mindent meg tudunk beszélni. Belső tulajdonságai megszépitették a külsejét is.

Nem értem az ilyen embereket, akik más szemében a szálkát is, saját szemében a gerendát se tipusúak. Meg kell vallani olyanok is voltak a véleményadók között, akik csúnyábbak nála, és emberileg sem jók. Mit tegyek az ilyenekkel, hogy felhagyjanak az ilyenfajta kijelentésekkel? Mert nekem nagyon nem esik jól, hogy ilyeneket mondanak. Ne szóljak vissza semmit? Vagy, ha szóljak, akkor mit mondjak, hogy elérjem azt, hogy többet ne akarják ezt felhozni?


2008. aug. 11. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nemtudom ,hogy mennyit érsz el azzal ha nekik támadsz hisz ha ennyire primitív nyomorékok akkor azzal sem fogsz hatni rájuk.Ne törődj velük Le kell szarni az ilyet...
2008. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

ne foglalkozz velük..

mondd meg nekik, hogy te szereted, és nem érdekel, hogy kinek tetszik, kinek nem...nem nekik kell szeretniük...neked..és ha te megtaláltad benne az igazit, akkor nehogy már ilyen véleményekre adj..

2008. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a falurádiót? Mi így hívtunk a falunkban azoknak a vénasszonyoknak és egyéb pletykás népeket akiknek nem volt jobb dolguk mint a más dolgával törődni. Szóval ha tudod milyen ez, már pedig tudnod kell. Akkor ne törődj vele, mert olyan leszel mint ők. Ráadásul minél többet magyarázkodsz meg veszed védelmedbe a barátod annál több indokot adsz arra, hogy ismét veletek foglalkozzanak. S még az lehet a vége,hogy kitalálják a pénzéért vagy vele, vagy ő akar tőled mást. A fene se tudja.

Szóval szerintem ne törődj másokkal. Az legyen a fontos mit érzel, mit súg a szíved. Ha csúnya hát csúnya... jó ember, le tudnám élni mellette az életed? Igen akkor meg nincs más fontosabb. Amire azért még odafigylehetsz az a szüleid véleménye. Hogy ők milyennek látják és itt nem csak a külsőre gondolok.

Azt én férjem sem az a kisportolt alkat és van egy külső tulajdonsága amiért pl. egy alkalommal mikor utaztunk a vonaton ( ő nem látta és nem is tudja) kigúnyolták. Én nem szóltam, hagytam magáról állított ki bizonyítványt az illető. Elég volt rá néznem, és közelebb bújnom ma páromhoz. Egyből csend lett. sajnos már látom ,hogy a kisfiaim is örökölték ezt a tulajdonságát. De ez már a mi gondunk, hogy hogyan segítjük át őket ezen.

Szóval hozzám sem ilyen férjet képzelt el a falu, de nem a falu a családom.

2008. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleg ha annyit mondasz "belso tulajdonsagai megszepitik a kulsejet is!"

Ebben minden benne van! Ne torodj masokkal ha neked tetszik es jol erzed magad vele!

Sok szerencset!

2008. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony én nem szoktam ilyen béketűrú lenni, ahogy az előttem szólók mondják, hogy ne törődjek vele. Én sajnos nem tudom megállni, hogy egy két szóval helyre ne tegyem az illetőt !! Tudom, hogy nem kéne, de sajnos nem tudom. Ha te igen, akkor valóban az a teendő, ahogy a többiek javasolják. Ez az ő szégyenük, kis faluban sajnos hatványozottan előfordul ez a jelenség amit mondasz. Nem tudsz mit tenni, de majd megunják a pletykálást, ha nem akkor eküldheted őket a rákba.
2008. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy vele,nem ők,szeretitek egymást,mindent meg tudtok beszélni,boldogok vagytok,más véleményével ne foglalkozzatok.Egyszerűen ne is halljátok meg ezeket a megjegyzéseket és abba fogják hagyni.
2008. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van ha nem egy "adonisz"? Az a lényeg, hogy szeret, jól megvagytok, és a mai világban amúgy is nehéz normális párt találni, akkor nehogy már a külső után menj. Jobban mondva azok után az "okosok" után, akik ilyenekkel piszkálnak. Ne foglalkozz velük, nem érdemes, minden csoda három napig tart, majd megszokják. Egy idő után úgyis találnak maguknak más "áldozatot". A lényeg, hogy szeressétek egymást.
2008. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

szerintem dobjad 1 szépkülsejüre, akire minden csaj bukik. és aki füvel fával megcsal.

szóval: szerintem ő lesz hozzád a leghűségesebb és megértőbb társad.

2008. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mond azt hogy "leeht hogy nem néz ki túl jol de még mindig szebb nálad" ez tuti bejön
2008. aug. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!