Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, aki fura érzést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki fura érzést vált ki belőlem, mikor rám néz, pedig van barátom és nem is vonzódom a saját nememhez, de ilyenkor a gyomrom összeszorul és a szívem hevesebben kezd el verni, mitől lehet ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az egyetemen csoporttársak vagyunk, Ő nyíltan vállalja, hogy leszbikus, de nem teregeti ki a magánéletét. Egyébként senki sem mondaná meg Róla, mert szerintem egy nagyon szép és érdekes lány. Én még soha nem vonzódtam a saját nememhez, mindig tartózkodtam az ilyesmitől, de szeptember óta, mióta ezt a lányt ismerem, valami teljesen furát érzek, amit ezelőtt soha. Mikor rám néz a nagy kék szemeivel vagy beszélünk, mindig remegek és zavarba jövök. Szeretem, mikor a közelemben van, olyankor elönt valami biztonságérzet. Azt vettem észre, hogy egyre többet gondolok Rá, mikor nem látom..csak így magam elé képzelem az arcát, a hangját. Van barátom és szeretem és fogalmam sincs, ez mi lehet. Félek és azt vettem észre, hogy mikor beszélünk, nem merek a szemébe nézni, mert..nem tudom, furán érzem magam. El kell kerülnöm, igaz?

18/L


2009. dec. 14. 19:19
1 2
 11/17 anonim válasza:

Pontosan ez van velem is..

van egy lány akivel szembe ugyanezt érzem..

ez csak olyan "rajongás" vagy nem tudom..

én nem vagyok bi,se leszbi de simán kipróbálnám :P

2009. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hajajj, te márpedig sztem szerelmes vagy. de ne félj, szerintem ez sokunkkal megesik. én is heteró vagyok, de én is éreztem már furcsán az egyik egyetemi tanárnőm iránt. szerintem nincs ezzel semmi baj, majd elmúlik vgy akár össze is jöhetnétek:)

24 L

2009. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tuti tipp. Képzeld el h kinyalsz egy pi-nát és ha ez felizgat akkor bi vagy , ha azt mondod fújj akkor csak múló dolog.
2009. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A "kinyalós" beszólónak annyit: inkább hallgass.


A Dr. House-beli 13-mas tényleg jó! Pedig nem gondoltam még olyanra lánnyal, de ő megpendítette a fantáziámat. De akkor sem lennék képes rá, ha kilépne a TV-ből.

Van ilyen. Lehet, hogy a lánnyal van valami. Mert én tudom magamról, hogy nem igazítanám meg egy b.nőm haját sem, ha belelóg a szemébe. (én így szeretem hordani a sajátomat pölö.)


Ha valaki vonzódik egy nyitott érzelemvilágú embertársához, az biztosan megérzi. Te is megérezhettél valamit a b.nőd felől, ezért ez az érzés. Gondolj bele, olyan érzés, mint amikor egy pasi akar Téged? Átjár tetőtől talpig, de csak akkor, ha valami téged is vonzz benne. Ellenkező esetben vagy fel sem fogod, vagy méla undorral reagálsz... ?

23/L

2009. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Én egy 29 éves ,egy gyermekes anyuka vagyok.Házaséletünk férjemmel nagyon lapos /10 éve vagyunk együtt /,az utobbi 1-2 évben arra jöttem rá,hogy bizonyos tipusú nőket "megnézek" környezetemben,jóhatással vannak rám.Sőt álmomban már szeretkeztem lánnyal!Életemben eddig semmi jele nem volt annak,hogy bi lennék,de most megijedtem...
2009. dec. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az nem lehet h te teccel neki?
2009. dec. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ugyanezek az érzéseket éreztem én is az egyik barátnőm íránt, és egyik naprol a másikra azt vettem észre hogy totál belezugtam!

Szerintem bisex vagy,de ezzel nincs semmi gond. Lényeg hogy a családod és a legjobb barátaid elfogadjanak, ha ez meg van a többit ugyis lefogod sz?rni! :) Tapasztalat beszél!

2010. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!