Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagyok vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis vagyok vagy tényleg ne ismerkedjek vele?

Figyelt kérdés

Nemrég buliban megismertem egy lányt,aranyos volt,kedves..sokat beszélgettünk facebookon is.Egyszer szóba kerültek a hobbijaink :amikor megírtam hogy amatőr zenészként játszom klarinéton,olyan választ ìrt amiből ordított hogy lesajnálja ezt a hangszert.(pedig nincs is zebei műveltsége)

Annyira a lelkembe gázolt ezzel hogy nem is ìrtam neki többet.


Szerintetek túlreagáltam vagy igazam van?

Nem szeretem ha a hobbimat becsmérlik amiben rengeteg munka van..


2014. márc. 13. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kicsit hamar itélnél ennyiből,de ha úgy érzed akkor ne ismerkedj vele
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve felnézek arra, aki hangszeren játszik (vonatkoztass el attól, hogy nem nő vagyok), de szerintem értelmes nő is ezt tenné. Ez gáz. Szerintem jól tetted, hogy nem reagáltál már neki. Műveletlenség ez.
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akinek egyébként sincs zenei műveltsége, az mit teszi a fejét annak aki hangszeren játszik? Hagyd a francba, ez egy beképzeld kis majom.
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem reagáltad túl. Ha már elmondtad neki, hogy mivel foglalkozol, akkor nehogymár kritizálja. Még ha nem is szereti vagy nem is tetszik neki.
2014. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mikor a hülye okoskodik effektus.
2014. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl.

(Soha nem értettem azokat akik mások hobby-jára mondanak negatív véleményt.)

2014. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ugye más hobbyját lefikázni.. bár ha nem megy a kapcsolat rovására.. pl. minden nap meccset nézni én is fikázom meg utálom :P

de ne félj nem rúglak meg ott..

2014. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjad ha már alapból ezt gondolja rólad. ha véletlen félreértetted akkor van csak értelme beszélni vele
2014. márc. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Túlreagálod. Egy alapos fikkenre még jó lett volna.
2014. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!