Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hanyagoljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyagoljam?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki tetszik,illetve szeretem is..Reggelente sokáig találkoztunk suli előtt,elkísért suliba,utána ő ment tovább az övébe.Ez így ment egy ideig,mindig sokszor megölelt,bókolt,dicsért,olyan volt,mintha bejönnék neki.Kb.2-3 hete délután odajött a sulimhoz tanítás után,mert aznap reggel nem találkoztunk,mondta,hogy látni akart..Hazakísért,aztán mikor elment,láttam rajta,hogy kicsit rosszkedvű lett.Hazaért,és írt nekem,hogy hiányzom neki,de nem sokszor ír magától.Tegnap megnéztem suli után,kitette,hogy 'kapcsolatban' van,de név nem volt ott..Szerintetek?Lehet az,hogy csak úgy kirakta?Vagy reménytelen?:/

2014. márc. 14. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2014. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valakinek tetszik valaki akkor ezt csináljak a mai fiatalok pedig nincsenek együtt senkivel! Szerintem o is szerelmes veled de szó szerint nem meri elmondani igy csak célozgat ra! Írj ra es mond neki hogy nem e megy el veled valahova mert nem akarsz egyedül menni es vele érzed magad jól igy vele szeretnél! Ha elmegy akkor nincs ott senki ha valamit ki talál hat hogy ez miatt nem akkor talán van de próbáld meg 2* ha másodjára sem megy akkor hadjad!!!
2014. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jóba vagytok, akkor kérdezz rá. De szerintem felejtős a dolog. Bocsi, hogy ezt kell, hogy mondjam. Azért sok sikert!
2014. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hú,köszönöm..Hát.Rákérdeztem,és azt mondta,nincsenek együtt,mert nagyon messze vannak egymástól,csak tetszik neki a lány..De akkor nem értem miért rakta ki..Mindenesetre köszönöm mindenkinek.:)
2014. márc. 15. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!