Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolja a nők 90% hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolja a nők 90% hogy?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt a kérdéseket és szinte minden nő vékony szeretne lenni (180cm/40kg stb).

Mi a frászért szeretnétek kiszúrni a normális fiatalemberekkel akik nem szeretnek csonttal játszani?


2014. márc. 15. 10:31
 1/7 anonim válasza:

Nyílván minden lány szeretne valamilyen szinten csinos lenni de aki 180 centivel 40 kg. akar lenni az már nem normális

Szerintem ti fiúk is jobban szeretitek ha egy lány csinos

Legyen mit rajta fogni de azt gondolom nem élveznétek ha tiszta hájas lenne

Mi lányok jobban érezzük magunkat csinosan mint sem kövéren

2014. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A vékony nem egyenlő a csontossal.
2014. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez így van
2014. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tökéletesen egyetértek az elsővel fiu ként!:D
2014. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#1 oké hogy csinosak akartok lenni,de miért pont egy ideált kerget minden nő? Minden férfi más, és annál több ideál.. Nem mindenkinek kell megfelelni egyszerre :-)
2014. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csinosság nem a kilókból ered, hanem a kisugárzásból, azután az öltözködésből és ápoltságból.

Én soha nem voltam vékony, és nem is akarok lenni. Élvezem a nőiességem a domborulataimmal, élvezem, hogy nem 75B-s mellem van, hogy VAN mellem és nem csak két pattanás.

Élvezem, hogy gömbölyű a fenekem, széles a csípőm. Nőies vagyok minden porcikámban.

Nem tudnám nőiesnek érezni magam kockás hassal, kiálló csípőcsonttal, vállgödrökkel. Én így vagyok tökéletes a domborulataimmal és puhaságommal.

Az úgynevezett elvártnál nagyobb vagyok, mégis 19 éves korom óta folyamatosan van párkapcsolatom, és most is kapok visszajelzéseket, hogy "de szívesen meg.."


Szexis vagyok és vonzónak látom magam, és ezt látják és érzik a férfiak is körülöttem.


Úgyhogy köszönöm szépen, de NEM kívánok ennél kisebb lenni ;)

2014. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sose motivált, hogy a pasik csorgassák a nyálukat. Én magammal akarok elégedett lenni, hogy jó legyen tükörbe nézni.

Fontossági sorrendek nálam a sportban: 1. szeretem csinálni és jól érzem magam közben, 2. egészséges (mértékkel) 3. alak miatt


Az meg, hogy a nők ezt kiszúrásból csinálnák, nevetséges.

A normális férfiaknak is eltérő az izlése, kinek a vékonyabb kinek a teltebb jön be de úgyanígy mondhatnék szőkét-barnát, alacsonyat-magasat. Nem attól lesz normális egy férfi, hogy csak a teltebb nők jönnek be neki.

2014. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!