Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bántanak a lányok? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántanak a lányok? Lent

Figyelt kérdés

Ha valaki nem tetszik nekik általában lerázzák ,vagy nem is foglalkoznak vele,de nekem sértő megjegyzéseket mondanak és lenéznek ...


A viselkedésemre sem foghatjuk.Meg sem szólalok már akkor is letámadnak...

Miért van ez?:(



2014. márc. 15. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlérzékeny vagy. vagy csak te látod megfelelőnek a viselkedésed.
2014. márc. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt még a kis meg a középsős csoportban. A nagycsoportban megváltozott.
2014. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2014. márc. 15. 15:09
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
lehet, mert kislánymód viselkedsz
2014. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit mondasz nekik, mikor odamész hozzájuk?
2014. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szoktam odamenni hozzájuk, elmegyek melletük és belém kötnek.


Itt is kértem véleményt a külsőmről és hát itt sem volt másképp...

2014. márc. 15. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:

és ők pontosan mit mondanak?


lehet, hogy nem abban kell keresni, ahogy kinézel, hanem ahogy mész vagy nézel, vagy lehet, hogy az látszik rájtad, hogy félsz?


egyvalakit ismerek, akibe bele szoktak kötni idegenek, pedig nagydarab, nem néz ki rosszul, nem mondanám ideális célpontnak! és ő nagyon pesszimista, mindennel baja van, talán emiatt ugranak.

2014. márc. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!