Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a szomszéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szomszéd rám szállt?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete a mamám szomszédja rám van szállva. Ott kezdődött hogy mikor sétáltam ki, ő arra jött kocsival és megállt és mondta hogy elvisz, megköszöntöm és szálltam volna be hátulra de rám szólt hogy előre üljek. Odaültem, és út közbe elkezdte simogatni a combomat. Letoltam a kezét és mondtam hogy ezt ne csinálja, de folytatta, aztán közöltem hog jó, akkor kiszállok. Ki is szálltam és onnan gyalog mentem. De azóta mikor lát akkor köszön és végigmér, szinte levetkőztet a szemével. De ő van vagy 35, ráadásul családja van, én meg 16 vagyok. És már nagyon undorodom tőle.
2014. márc. 15. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szólj szüleidnek. Fel kell jelenteni rohadt ped fil állat.
2014. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szólj szüleidnek
2014. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, a nagy siettségben elírtam, 18 vagyok
2014. márc. 15. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

havernőmet baxogatták hasonlóan


5 en megkerestük a fazont és szépen leültettük beszélgetni

egyik haverunk mocskos elmebeteg

fogta és elkezdte mondani neki hogy havernőnktől hallotta milyen cuki fiú és elkezdte simogatni a vállát meg a lábát

mi meg nem tudtuk nevessünk, hányunk, vagy mit csináljunk


fazon nem nagyon mert mukkanni, elbeszélgetett vele még cimborám kb 10 percig de addigra már a fazonnak nagyon kemény izzadságfoltok voltak az ingén

majd jól megmarkolta a fazon pöc sét és bájos hangon közölte vele hogy leharapja ha nem tud viselkedni


soha többé nem panaszkodott rá havercsaj

2014. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!