Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiány miatt képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány miatt képtelen vagyok bármit is csinálni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még sosem volt pasim, nem álltam soha egy sráchoz sem közel.

Most már ott tartok, hogy nem vagyok képes tanulni, bármit teljes koncentrációval megcsinálni, mert folyton csak álmodozom meg ábrándozom valakiről, aki szeretne.

Annyira hiányzik már, hogy legyen valakim, hogy azt hiszem, lassan beleőrülök, de képtelen vagyok bárkit is találni, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy én is lány vagyok.

Nem értem, miért van, sminkelem magam, normális ruhákban járok, teljesen átlagos a külsőm és nem nevezném magam butának sem.

Mit csináljak? Annyira hiányzik valaki...


2014. márc. 15. 17:31
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

ezzel én ugyanígy vagyok

21/f :(

2014. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Mr. Truth ***** válasza:
Irj rám és probléma megoldva ;) :D
2014. márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy és a negatív hangulatod sugárzik belőled és ezt mások is érzik (a szeretethiány is tünete ennek valamilyen szinten). Hasonló cipőben járok mint te fiúként és tapasztalom hogy nemtől függetlenül az emberek ezt megérzik.
2014. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem szexre van szükségem, ne is írjon senki, nem itt fogok ismerkedni. Nem fogok válaszolni senkinek.
2014. márc. 15. 17:34
 5/25 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele én is,csak én férfi vagyok. :/ pedig egyetemre kellene most is tanulnom,de teljesen nem tudok sosem koncentrálni,ugyanezért. :/

22/F

2014. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok.. :(

megy neked egy virtuális ölelés! :)

2014. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 WheneverYouWant ***** válasza:
Ismerkedj. akár itt is:) Velem is előfordult már hogy valakinek az írása megtetszett és ráírtam. Szivesen megismernélek. Ha mégsem úgy jönne össze megmondom őszintén hogy mi a baj.
2014. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem felszedni akarlak, viszont egy képre kíváncsi lennék. Ha gondolod, adok pár tippet majd :)
2014. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Mr. Truth ***** válasza:
Én kérek elnézést hogy felajánlottam hogy beszélgessunk... Biztosan ki lehet ebből következtetni hogy gerincre akarlak vágni... Ha nem engeded közel magadhoz az embereket ne csodálkozz ha nem tudnak szeretni.
2014. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szintén kíváncsi lennék egy képre, nem akarok tőled semmit, csak érdekel mit takar nálad az átlagos külső.
2014. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!