Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiány miatt képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány miatt képtelen vagyok bármit is csinálni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, még sosem volt pasim, nem álltam soha egy sráchoz sem közel.

Most már ott tartok, hogy nem vagyok képes tanulni, bármit teljes koncentrációval megcsinálni, mert folyton csak álmodozom meg ábrándozom valakiről, aki szeretne.

Annyira hiányzik már, hogy legyen valakim, hogy azt hiszem, lassan beleőrülök, de képtelen vagyok bárkit is találni, mintha a fiúk nem vennék észre, hogy én is lány vagyok.

Nem értem, miért van, sminkelem magam, normális ruhákban járok, teljesen átlagos a külsőm és nem nevezném magam butának sem.

Mit csináljak? Annyira hiányzik valaki...


2014. márc. 15. 17:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Pl. adj nekem egy hatalmas ölelést. :)

Majd ez enyhíti kicsit a hiányodat.

2014. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Kérlek titeket, ne írjatok üzenetet, nem fogok rá válaszolni, az elején is megírtam.

Csakis azért tettem fel ezt a kérdést, hátha kapok valami értelmes választ, amin el tudok indulni. Nem azért, hogy itt ismerkedjek olyan emberekkel, akikkel a való életben nagy valószínűséggel észre sem vennénk egymást (vagy legalábbis ők engem).

2014. márc. 15. 17:43
 13/25 anonim ***** válasza:

Szedd össze magad. Süt rólad, hogy nem bízol magadban egy szemernyit sem.

Az, hogy te nem veszed észre, hogy valakinek tetszel, nem jelenti, hogy nincs olyan ember. Annyira önbizalom hiányos vagy, hogy el sem hiszed.

Ne sajnáltasd magad, hanem nézz előre, menj közösségbe, és ismerkedj.

Sok sikert

2014. márc. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én felajánlottam egy ingyen ölelést baráti alapon. Nem fogadtad el, tehát nem tettél semmit azért, hogy kimozdulj a komfortzónádból. :)
2014. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

én 17 éves lány vagyok és nekem is nagyon szeretet hiányom van. eddig még egyetlen egy fiúm sem volt. ez annyira rossz. :( áttudom érzeni azt amit érzel.

most van egy fiú akinek én tetszem, de nekem nem tetszik. mindig ölelget és simogatja a kezem, meg puszit ad....de nekem egyáltalán nem tetszik. de annyira jó érzés hogy valaki törődik velem...nem akarom kihasználni és meg is mondtam neki hogy csak barátok legyünk de nem vesz komolyan. azt gondolja hogy ha már megengedtem neki hogy átöleljen és simogassa a kezem az már azt jelenti hogy szeretem. de nem! csak annyira rossz egyedül hogy még ezt is megengedem :/

2014. márc. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz, van önbizalmam, vannak terveim, sok barátom van, általában szeretnek az emberek, csak olyan, mintha valami aszexuális, semlegesnemű lény lennék és nem értem, miért.

A virtuális ölelést meg köszönöm szépen, nagyon kedves vagy, csak nem igazán tudom, mit kezdjek vele. De azért köszi :)

2014. márc. 15. 17:57
 17/25 anonim ***** válasza:
Azért, mert látatlanban megmondom, hogy általában a pasik közeledését pattintod, képtelen vagy felvenni velük a fonalat, sótlan vagy, senkit sem bírsz közel engedni magadhoz, idealista elképzeléseid vannak, amit alapból nehéz megugrani. Pont most hajtottam rá egy 20 év körüli lányra, aki külsőre teljesen rendben van, sosem volt pasija...na most ehhez képest elviselhetetlenül önfejű, öntörvényű, flegma, és hárít, húzza-halasztja a dolgot a végtelenségig. Senki sem szeretné, ha egy kínpadon érezné magát. Ha mégsem lenne igaz rád, amit írtam, akkor mélyen elnézést kérek, de akinek 20 évesen nem volt még pasija, de jól néz ki, ott súlyos lelki gondok vannak. Ha egy nő félig jól néz ki, már akkor is ezrek repülnek rá.
2014. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát, akkor lehet, hogy vak vagyok, de én még egyszer sem tapasztaltam, hogy bárki is közeledett volna felém ilyesmi szándékkal.
2014. márc. 15. 18:19
 19/25 anonim ***** válasza:
Ebben van egy kis hiszti is.
2014. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Soha nem szoktam hisztizni. Most itt lehet, hogy az jön elő, de nem vagyok hisztis.
2014. márc. 15. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!