Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondják megközelíthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják megközelíthetetlen vagyok, de igazából önbizalomhiányos? 17/L

Figyelt kérdés
Nagy fokú önbizalomhiányosságot "diagnosztizáltak" nálam, pedig azt mondják nincs miért: kitűnő tanuló vagyok, okos, jó sportoló, lehet velem beszélgetni, sokat mosolygok-nevetek és "elvileg" szép vagyok, bár szerintem kb minden lány szebb nálam az osztályban, de már sokan mondták... Nem vagyok stréber az biztos, számomra a legfontosabb a sport, bár elég sokat kell tanulnom mert szeretnék orvos lenni. Mégis, míg sok más lánnyal szóba állnak a fiúk (saját ismeretsége körömből tudok is példát mondani, a lány igazolatlanokat halmozott fel, bukás szélén állt és elég csúnya is), addig velem még egy sem... Sokáig nem érdekelt nagyon, de már kezd zavarni. Eddig is azt éreztem, hogy nálam a suliban mindenki jobb, de most még jobban. Én pedig fiúhoz kb akkor fogok odamenni, ha újra fognak dínók élni... soha. Még egy olyan emberrel is nehezemre esik beszélni, akivel már párszor beszéltem. Külsőre nem látszik az önbizalomhányom, belül viszont őrlődök. Ma beszéltem erről valakivel, aki szerint a fiúk inkább megközelíthetetlennek tartanak, ezért nem is közelednek (nem tudom pontosan mire értette). Nem tudom mit csináljak, hogy valaki szóba álljon velem! Min változtassak?
2014. márc. 15. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Velem is pont ez a gond:)

16/L

2014. márc. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt a kisugárzásoddal lesz baj, küldj egy fotót magadról privátban. Megnézzük mit tehetünk a problémád ellen.
2014. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mutattok képet nekem priviben?
2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat vastag és erős falad van körülötted. A nézéseddel, a gesztusaiddal, megszólalásaiddal azt sugárzod kifelé, hogy "Menj innen, hagyj békén". Elsősorban a sikerességre kellene törekedned bármiben (pl sport), mert elvileg az önbizalmat ad. Ha pedig van önbizalmad, akkor szeretni fogod saját magadat! Ha pedig szereted saját magadat, akkor másokat is képes leszel szeretni, így közelebb tudnak kerülni hozzád. A lényeg: találj valami olyasmit, amiben érzed, hogy nagyon jó tudsz lenni és minden meg fog változni ennek hatására. De ne ess át a ló túloldalára majd!
2014. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dobj egy képet privátban magadról és együtt megpróbálunk kihozni vallamit :)


18/F

2014. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!