Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rossz döntést hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz döntést hogyan tudnék helyrehozni? Fiúk, srácok, ti látnátok esélyt?

Figyelt kérdés

több mint másfél éve volt hogy megismertem egy srácot, aki szerette volna ha találkozunk, esetleg komolyabbra fordulhatott volna a dolog, de én elutasítottam, nagyon bunkó voltam vele.


ez már régi történet, de szeretném ha találkozhatnék vele, és beszélgetnénk, mert furdal a lelkiismeret, ahogy ejtettem. :( nem azt akarom hogy megbocsásson, vagy ilyesmi, csak szeretném ha meghallgatna.

szerintetek erre van esély? vagy hagyjam a fenébe, ezt elszúrtam?

az utóbbi napokban sokat rágódom rajta, mi lett volna ha... de ennyi idő után... szerintetek?!


2014. márc. 16. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd.
2014. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van esély rá,én is hasonlóan voltam egy lánnyal,akivel pár éve komolyabban is össze akartam jönni.Az más kérdés,hogy nem is miattam,hanem miatta nem lett semmi.De például ha engem ő most megkeresne,nem azt mondom hogy biztosan összejönnék vele,de beszélnék vele az biztos. :)
2014. márc. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

jóó oké,

csak van egy érzésem hogy amikor nem számítok rá, véletlenül fogunk össszefutni és az nagyon kínos lesz :/

2014. márc. 16. 13:08
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval ha még éreznél valamit a lány íránt, akkor esélyt adnál a dolgnak?
2014. márc. 16. 13:09
 5/7 BlackSword ***** válasza:
Egy próbát mindenféleképpen megér... Sose derül ki mi lett volna, ha nem próbálod meg... Szó se róla, benne van a bukta, de ha meg sem próbálod az tuti bukás...
2014. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj egy esélyt de ne lepődj meg ha rádmozdul.
2014. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már egyszer rámmozdult, de akkor nem adtam neki esélyt, és nem az hogy most ha akarná akkor lehetne, csak egyszerűen nem tudom elfelejteni, és szeretném ha meghallgatna.

egyébként nem hiszem hogy rámmozdulna, ez nem egy hollywoodi film. :D

2014. márc. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!