Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból pillanatragasztót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból pillanatragasztót kentem az exem farkára. Szerintetek jogosan mentem el idáig?

Figyelt kérdés
Megcsalt, nem adja meg a pénzt, amit kölcsönadtam neki, megalázott a saját családom előtt... Most azzal fenyeget, hogy feljelent.
2014. márc. 16. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ezentúl tapadni fognak rá a nők.
2014. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hova kented neki?? Mert ha csak simán rá akkor az lejön, de ha a makkra akkor örökre megnyomorítottad kb.. Ha az utóbbi akkor megértem a feljelentést.
2014. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
tök mindegy, mit csinált, sztem ez azért durva. Nem vagyok teljesen bosszúellenes, de néha könnyebb bosszút állni, mint megbocsájtani és továbblépni
2014. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
jOGILAG NEKI VAN IGAZA.Én már meg is tettem volna.Lejjebb sülyedtél mint ő.Eltéritett a sötét oldal,az erőben igy zavar támadt.
2014. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha elhaltak az idegvégződések a makkon, akkor súlyos kártérítésre számíthat
2014. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha mázlid van, akkor csak könnyű testi sértésért fogsz ülni.

Teljesen jogosan fog följelenteni...

2014. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Egy utolsó tapló a fickó de ez igencsak túlzás.
2014. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én nem tudom sajnàlni!
2014. márc. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szép lesz kifizetni havonta a járadékot, miután kijössz a sittről 8napon túl gyógyuló testi sértés, és szándékosságból elkövetett élet veszélyt okozó testi sértés után:):)

Ha a vége összeragad nem tud hugyoz i..ha nem ragadt össze, csak veszélyeztetés és testi sértés lesz a vád:):) de ismerek egy jó ügyvédet:)

2014. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez szándékosan, előre megfontolt szándékkal elkövetett súlyos testi sértés, emellett önbíráskodás! Nem volt jogos, amit tettél! A megcsalásba bele kellett volna törődni, a kölcsön vissza nem adása miatt pedig feljelentést kellett volna tenned, nem megnyomorítani örökre valakinek az életét! Remélem, rádrohad a műanyag-lakat is!
2014. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!