Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszúból pillanatragasztót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúból pillanatragasztót kentem az exem farkára. Szerintetek jogosan mentem el idáig?

Figyelt kérdés
Megcsalt, nem adja meg a pénzt, amit kölcsönadtam neki, megalázott a saját családom előtt... Most azzal fenyeget, hogy feljelent.
2014. márc. 16. 18:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10es, sajnos nem írtunk szerződésta kölcsönről, akkor még minden szép és jó volt...így fel sem tudom jelenteni.
2014. márc. 16. 19:21
 12/15 anonim ***** válasza:

"10es, sajnos nem írtunk szerződésta kölcsönről, akkor még minden szép és jó volt...így fel sem tudom jelenteni."


10-es vagyok.

A szerződéskötésnek alapvetően nem feltétele az írásbeliség (a szerződés a speciális kivételektől eltekintve 3 módon jöhet létre: szóban, írásban, ráutaló magatartással), tehát feljelentést tehetsz, bár tény, hogy egy írásbeli kölcsönszerződéssel lényegesen jobb esélyekkel indultál volna. De mint mondtam, feljelentést tehetsz, ha nagyobb összegről van szó, akkor a bankszámlák közötti pénzmozgások, illetve készpénzfelvételek is bizonyítóerejűek lehetnek.


Azonban azzal, amit tettél nemhogy a pénzed nem kaptad vissza, hanem te magad is köztörvényes bűnözővé váltál, így a véleményem nem változott.

2014. márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én most szép sorban elképzeltem, hogy milyen lehet, ha az emberrel ez mind megtörténik. És őszintén szólva meg tudom érteni, hogy ezt tetted, mert iszonyat nagy mennyiségű düh lehetett benned. Bennem biztosan az lett volna. DE! Akkor sem volt helyes, amit tettél.
2014. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Költőnő? ***** válasza:

ha tudta, h nem fogja visszaadni, kimeríti a csalás fogalmát, szal egy próbát megér, de nagy reményeket ne fűzz hozzá... milliós tétel alatt nem nagyon mozdulnak a hatóságok komolyabban. Egy ismerősöm több százzal húzták le, ott sem volt papír, a mai napig fut a pénze után.

Btw, erre is vannak egyéb lehetőségek, de minth az nem egészen szabályos vagy törvényes; neked kell eldönteni, mi mit ér meg számodra

2014. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
úgy rommá vertelek volna hogy belehaltál volna ha velem csináltad volna meg:D mázlista vagy
2014. máj. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!