Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés
pár napja voltunk 2és fél évesek,de a barátnőm teljesen úgy csinál,mintha az anyám lenne...mindig húzza a száját,ha a barátaimmal megyek valahová (este nem is enged ilyen bulikba,bár nem is akarok) ma például a legjobb barátomnak segítettem költöztetni,és ezért is megsértődött..nála a sértődést nem úgy kell venni,hogy nem szól hozzám,csak szimplán olyan flegma lesz velem.Lényegében nagyon szeretem,és ő is engem...reméltem,hogy ez idővel "elmúlik" de sajnos nem,és egyre elviselhetetlennek tartom ezt a 2.anya szerepet.Ha felhozom ezt a témát,akk jön az,hogy utálj csak stb...2,5 év alatt rengeteg közös emlékünk van,és nem szeretném,ha vége lenne,mert belehalnék :( 19/f

2014. márc. 16. 20:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy gyertyás,romantikus vacsi helyre teszi az "öreglányt"
2014. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hááát nemtudom :/
2014. márc. 16. 20:07
 3/15 anonim ***** válasza:
Verd alá a csövet keményen!!!
2014. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Társfüggő. Ezért csinálja. Fuss, amíg lehet. Mi lesz később?
2014. márc. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél már papucs, ne hagyd hogy ő irányítson. :D Persze ez nem azt jelenti, hogy azt csinálsz amit akarsz.
2014. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy már annyira vele terveztem a jövőmet,hogy el se tudom képzelni,milyen lenne nélküle :S
2014. márc. 16. 20:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Bántalmazók is így kezdik. Ne hagyd magad irányítani, ha ez a társasága feltétele, nem éri meg.
2014. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem idősebb nálad a csaj?
2014. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a-a..egy korúak vagyunk
2014. márc. 16. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem az a mondat fogott meg, hogy "este nem is enged ilyen bulikba". Milyen jogon szabályozza valaki a másikat egy kapcsolatban. Ha nekem egy pasim is iylet mondott volna, hogy ezt meg azt nem csinálhatom, nem engedi meg, párod lábbal rúgom ki. Ne hagyd magad, a fejedre fog nőni.
2014. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!