Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsek el valakit, ha lerázhatatlan?

Figyelt kérdés

Furcsán hangzik, de állandóan már ott vagyok, hogy kezdek saját lábra állni, elfelejteni, és akkor állandóan felbukkan, 60 km-re is akár.


De ha elkezdeném vele tisztázni a dolgokat, akkor riktik hogy nem is találkozok vele.


Ha megint el akarom felejteni, akkor megint találkozok vele - akárhol.


Szándékosan nem élek otthon ez miatt. De ez így már kínzás. Még az ország másik felében is találkozok vele néha, ha azért megyek el, hogy saját életem legyen.


Ez megy már kb. 8 éve.


2014. márc. 16. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irjál neki és kérd meg,hogy találkozzatok,mert lenne neki mondanivalód.
2014. márc. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ismerős..ha nem Őt látom vhol, akk a tesóját, vagy a haverjait x'D

Ha neked ennyire nehéz, akk keresd fel, végülis ennél rosszabb már nem lehet nem? :D

2014. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem lehet ennél rosszabb...


de soha nincs otthon, mert folyton szaladgál, telefonszámát kb 2 éve kitöröltem, ilyen gyerekes dolgaink hogy "facebook" meg nincs.

2014. márc. 16. 22:11
 4/9 A kérdező kommentje:

és ha esetleg találkozok is vele mit mondjak neki?


maradjon otthon, hogy sose találkozzunk?


vagy nem feltétlen értem, miért kéne megkeresnem.

2014. márc. 16. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Elárulod,hogy hány éves vagy?

Azért kellene vele találkoznod,hogy elmondd neki az ami még tisztázatlan maradt kettőtök között.Ha nem tudtok erről nyiltan elbeszélgetniakkor ez igy is fog éeleted végéig maradni.

2014. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20, de ez már nem működne sehogy.


Évek teltek el, és eléltünk egymás mellett, akkor ezután is elfogunk.

2014. márc. 16. 22:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyébként mit kéne tisztázni? Szerettük egymást, de vérig sértettük rengetegszer egymást.


Mi nem voltunk sosem egy "pár".


Csak kb majdnem mindketten leesünk a buszról ha meglátjuk a másikat.

2014. márc. 16. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát akkor az érzelmi reakció megvan mindkét részről.

Engen is sértett meg már férfi korábban,és annak ellenére,hogy nem voltunk mi sem egypár és elmegyünk egymás mellett,nekem nagyon de nagyon jól esne ha meghivna egy sütire,üditőre valahová és elnézést kérne amiért megsértett annak idején,hisz ő a férfi,nehogy már nekem kelljen ilyesmit kezdeményeznem.De belőled kiindulva ez valószinüleg nem fog megtörténni :/

2014. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Őszintén én kerestem őt többször.


1x sikerült is vele beszélgetnem. Akkor elhatároztam hogy "lekenjük" amit le kell, az egész viszont annyira szarul sült el, hogy az leírhatatlan.


3 dolog hagyta el a száját:

Nem tudom

Nem emlékszem

Lehet hogy így volt


Így nem is akartam rátérni a témára.


Egyébként meg én maximum 1 dologgal sértettem meg őt, ő számtalan egyébbel.


Lelépett amikor majdnem együtt lettünk, átváltott bunkóba, megalázott, kinyírta az önértékelésem, szorongásba roncsolt.


És ezek után is én kerestem őt! Csak hogy megbeszéljük az egészet! Amiből nem lett semmi.

2014. márc. 17. 00:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!