Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon felzaklatott az álmom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon felzaklatott az álmom. Csak az elmém játszik velem igaz? De már évek óta nem találkoztunk és nem is gondoltam rá.

Figyelt kérdés

A történet 12 éves koromban kezdődött, őrülten bele voltam zúgva az egyik iskolatársamba. Majd jött a kamaszkor és csúnya, ragyás lett az arcom, hiába kezeltem bármivel, bőrgyógyászhoz, kozmetikushoz jártam, semmi nem segített, önbizalmam 0 volt, magamba fordultam, senkivel nem beszéltem.

Majd elkerültünk más-más suliba, de a buszon még mindig összefutottunk, 16 évesen még mindig érte epekedtem. Majd jött egy srác, akinek csak a testem kellett, összejöttünk, együtt voltunk 3 évig, de őt igazából nem szerettem, csak úgy gondoltam beérem vele, mert nekem nem jár jobb, csúnya voltam nagyon.

19 évesen szakítottunk, és nagy meglepetésemre, egy számomra nagyon jóképű pasi kezdett irántam érdeklődni. (Akkor kezdtem elfelejteni a gyermekkori nagy szerelmem.)

Összejöttünk a sráccal és én teljesen belezúgtam, nem is gondoltam a régi szerelmemre.

Azóta eltelt 8 év. Tegnap este a régi szerelmemmel álmodtam, bringáztam valahová, ő a járdán sétált és megállított, beszélgettünk, csókolóztunk és olyan hihetetlenül érzékien suttogott a fülembe, a fellegegekbe jártam álmomba, nagyon boldog voltam.

És most úgy érzem mint aki megcsalta a párját, szörnyen zaklatott lettem, vegyesek az érzelmeim, egyrészről szégyellem magam, másrészről nagyon vágyom rá, az első szerelmemre.

Mit gondoltok miért álmodhattam, hisz évek óta rá sem gondoltam, nem is találkoztunk, azt sem tudom hogy egyáltalán a környéken él e még?!


2014. márc. 17. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Az álmok a legfurább helyzeteket veszik elő, aminek sokszor semmi köze a mindennapokhoz, látszólag.

Én pl a szomszédomról álmodtam, hogy milyen jól elbeszélgettünk, meg segített valamiben, valójában már 8 éve nem beszélünk egymással, sőt, pár hónapja elküldtük egymást a k. anyjába.

2014. márc. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:

az álom csak álom, még ha nagyon plasztikus is. Dehogy megcsalás ez, hisz irányítani sem tudod. Hogy miért épp Ő, miért épp ennyi év után?

Lehet, h napközben volt egy inputod, ami akaratlanul is hozzá kapcsolt akár egy pillanatig is és este az agyad így dolgozta fel. De ezer oka lehet még.

2014. márc. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, nekem is volt már jópárszor ilyen felzaklató álmom, de elég max. egy-két hét és tök nevetségesnek fog tűnni a szemedben.

Pl. volt hogy fel akartam venni valakivel a kapcsolatot, mert annyira intenzív volt az álmom, és azt hittem, hogy ezt kell tennem. Szerencsére nem tettem meg, tiszta hülyeség lett volna így visszagondolva. és elmúlt ez a furcsa érzés nyomtalanul.

2014. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!