Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzelnek magukról ezek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit képzelnek magukról ezek a ronda lányok?

Figyelt kérdés
Facebook-on szoktam látni,hogy a legrusnyább,túlsúlyos csajok írogatják szintén nem túl vonzó fiúk képei alá,hogy "te nagyon ronda vagy","ha te lennél az egyetlen férfi a világon,akkor sem kellenél" és stb.Ellenben az izmos,kockahasú fiúk félmeztelen képeinél ott olvadoznak,hogy "itt kezdődik egy férfi","lemehetnénk együtt edzeni","nagyon jól nézel ki"...
2014. márc. 17. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miféle ismerőseid vannak néked.
2014. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyen gusztustalan torzszülöttekkel nem kell foglalkozni. Nem elég hogy rondák, még bunkók is. A legelb*szottabb kombináció.
2014. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
A fiúk is ugyan ezt csinálják : D
2014. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egyetlen fiúnál sem láttam...
2014. márc. 17. 11:59
 5/11 Noydra ***** válasza:
Netr.i.bancok támadááás!
2014. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Tudod, az ember maga választja meg a környezetét és az ismerőseit. Én életemben nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, és nem azért, mert nem érintkezem emberekkel. Szerintem ez téged minősít...
2014. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%

"Tudod, az ember maga választja meg a környezetét és az ismerőseit. Én életemben nem találkoztam még ezzel a jelenséggel, és nem azért, mert nem érintkezem emberekkel. Szerintem ez téged minősít..."


Hát jah. Persze. Általános iskolában azokkal van az ember akikkel összerakták azon nem tud változtatni. Középiskolában is azokkal van együtt akikkel egy osztályba rakták össze.

Főiskolán már kicsit jobb a helyzet, mert ott legalább lehet választani, hogy ki legyen a barát, de tulajdonképpen ott is kb azokkal találkozol, akik az évfolyamodban v. a csoportodban vannak.

Munkahelyen meg pláne nem tudod megválasztani, max ha te vagy a tulaj, mert ugye az ember örülhet ha dolgozhat, válogatni mostanság nagyon nem lehet.


Szóval ennyit erről, hogy hogy válogatja meg az ember a környezetét... Azokkal vagy együtt akiket melléd raktak, nem akiket te választottál.

Max egy-két barát, de hordányi ismerős veszi körbe az embert akiket viszont nem ő választ, de együtt kell lennie vele.

2014. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
A marhaság amit leírtál, meg a másik leszólása meg max téged minősít.
2014. márc. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Nekem alig van FB ismerősöm a munkahelyről. Vagy nálatok benne van a kollektív szerződésben hogy kötelező felvenni egymást?
2014. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nem láttam, bár tinik nincsenek is az ismerőseim közt... Viszont én pl nem rakok ki olyan képet ahol hülyén nézek ki. A másik meg, hogy tudtommal a hülyéket le lehet tiltani, illetve törölni a hozzászólásaikat (vagy őket, magukat)
2014. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!