Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne álmodjak ilyen alkattal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne álmodjak ilyen alkattal barátnőről?

Figyelt kérdés
az összes lány saját magánál testesebb fiút akar,tehát ne legyen nála vékonyabb.sajnos nekem elég rossz alakom van ilyen szempontból,ugyanis a csípőm hihetetlenül keskeny,így hiába széles,izmos a vállam,nagyon vékonynak tűnök.
2014. márc. 17. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem nem jönnek be a pálcika fiúk
2014. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne álmodj, hanem keress! Nem minden lány megy annyira a kulsoségekre. Az én kedvesem pl. elég sovány, 15 kg pluszt adnék neki, de hát annyit eszik, mégsem hízik egy dekát sem, egyszeruen ilyen. De attól még nekem tetszik, szexinek találom és nagyon szeretem.

Aki meg azért nem akar veled járni, mert nagyon vékony vagy, azzal nem kell foglalkozni, mert úgysem szeret igazán.

Fel a fejjel! :))))

2014. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok pálcika 187cm és 77kg vagyok,csak alapból keskeny a csípôm
2014. márc. 17. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Ba+ férfi vagy, nekünk amúgy is keskeny a csípőnk. A nőknek vastag.
2014. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg miért van ennyire kevés onbizalmad? Az elso válaszoló nem szereti az ún. "pálcika" fiúkat. Ez szíve joga. Képzeld, én se szerettem, de aztán találkoztam ezzel a fiúval és megszerettem, nem a testalkatáért, hanem magáért, és aztán már nem érdekelt a testalkata.
2014. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

küldj képet, kíváncsi vagyok mi az a keskeny.

(első)

2014. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!