Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevalljam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevalljam a lánynak a helyzetemet? Mi lenne azután?

Figyelt kérdés
Segítsetek. Nem tudom mit tegyek, tetszik egy lány egy ideje, megtaláltam benne az Igazit, nagyon hasonlítunk rengeteg dologban, és nagyon ügyes, talpraesett, jól is néz ki. Vele szeretnék azt hiszem családot, de most elkezdett találkozgatni valakivel, és engem nem tudott még nagyon megismerni, mert úgy vettem észre picit rosszabb emberismerő, mint én, de nagyon nagy a lelke. Az én helyzetem meg az, hogy édesapám elvesztette a lakásunkat egy rosszul sikerült üzletben, egyedül élek egy lakásban és havi 100 körül van a kiadásom, és sokszor nehéz összeszedni, mert ha nem fizetnék akkor az utcára kerülnék. És a lány azt hiszi, vagyis gondolom azt hitte, hogy én nem vagyok olyan ügyes meg nem mozgolódok annyit, mint ő, mert erről nem beszéltem neki, pedig csak én nem támaszkodhatok senkire mint ő, és sokszor elég nehéz. Rengeteg energiát adott, és úgy éreztem vele igazán boldog vagyok, de nem tudom mit tegyek. Mit tennétek?
2012. dec. 23. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, valld be!
2012. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb minél hamarabb letudni az ilyet, mert egyszer úgy is kiderül
2012. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit akarsz bevallani? Azt, hogy egyedül élsz és hogy vannak kiadásaid? Miért gondolod, hogy ez negatív lenne a lány szemében? Hány éves vagy?
2012. dec. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légyszi. Indoklással, konklúzióval, stb. #2: Nyilván elmondanám, rosszul tettem fel a kérdést. A kérdés, hogy mikor. #3: 24, de lényegtelen. A hansúly a famíliákon van.
2012. dec. 23. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem. Milyen famíliákon? Hogy különböző a családotok? vagy mire kérdezed, hogy mit tennénk?
2012. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Részben igen. Alapjáraton nem különböző azt hiszem, csak az enyémben volt egy törés, és ilyen családbemutatás, meg családi programok, stb. biztos sokat számít neki. Meg hogy ha baj van, kihez lehet fordulni ha hátranéz az ember, lányok ezt általában nézik, ezért félek ettől. A probléma még, hogy ennek jönnie kéne magától, mert egy korábbi lánynak mondtam dolgokat, konkrétan nem ezt, hanem egyéb személyeset, mert éreztem hogy megérti, de ennél nem éreztem, ijesztőnek találhatná.
2012. dec. 24. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!