Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "megleckéztetni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "megleckéztetni" ezt a fiút?

Figyelt kérdés
Egy fiú gyakran irkál nekem, h találkozzak vele. Én eddig vagy nem reagáltam neki, vagy pedig tereltem a témát, mivel éreztem, h nem akar tőlem semmi komolyat, hanem legfeljebb csak amolyan unaloműzőnek használna. Ez a gyanúm be is igazolódott, mert egyik megírta, h inkább békén hagy, mert a kapcsolatunk vége úgyis az lenne, h ő egyszer csak elhagy engem, és nem akarna fájdalmat okozni ezzel. Nemrég viszont ennek ellenére ismét találkozóra hívott (pedig állítólag nem akar megbántani). Nem akarok egyszerűen csak nemmel válaszolni neki, hanem szeretném valahogyan "megleckéztetni, csőbe húzni". Van vmi ötletetek? Mit írjak neki? Megérdemelné, hiszen csak ki akar használni.
2014. márc. 18. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Eleve a te bajod, hogy a legelején miért nem válaszoltál simán nemmel, miért tereltél... Szerintem nincs mit megleckéztetni ezen. Mondd hogy nem, és tartsd magad ahhoz.
2014. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, és egy tali miatt rögtön szerelmet kellene vallania?? Ez csak egy tali!
2014. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Daráld bele a szüleit a chilibe aztán etesd meg vele, a végén meg nyald le a könnyeit.
2014. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne válaszolj neki...
2014. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Játszmázz! Biztosan megtapsolnak érte a barátnők majd!

UI: Menj el a találkozóra te agyatlan :D

2014. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 Ne nézz több South Parkot!!
2014. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra gondoltál már, hogy NEMET MONDJ?????? -_-
2014. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Rád ismertem a kérdésből, vagyis kettőnkre, most már tuti, hogy nem lesz semmi!

2014. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy "nem" elég lenne. Végül is sohasem mondta, hogy te vagy élete szerelme. Miután te nem tudtad rendesen visszautasítani, és most is trükközésen gondolkodsz, így is te vagy a hunyó.
2014. márc. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem értem miért akarod megleckéztetni? Ha itt valaki sunyi, az te vagy kedves kérdező! Minden fiú nagyon jól tudja értelmezni a határozott NEMet.
2014. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!