Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret már 2 hónap után?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már 2 hónap után? (kicsit hosszú, bocsi)

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt.3éve legjobb barátunk vagyunk egyben osztálytársak is.

Az első másfél hónapban minden a legnagyobb rendben ment..Mindennap beszéltünk facebookon,hazakísért,suliba szinte minden szünetben odajött,hétvégéket együtt töltöttük..Aztán 1-2 hete szinte semmi. Facebookon egyáltalán nincs fent,1 héten kb egyszer kísér haza,suliba oda se jön már,hétvégén meg azt sem tudom hol van..Egyszerűen nem keres.

Ma is például egy szót sem váltottunk,rám se nézett,oda mentem hozzá,leültem mellé aztán elment..

Komolyan nem értem..tegnap semmi baja nem volt,nagy boldogságban váltunk el,erre ma hozzám se szólt. De arra sem foghatja,hogy rossz kedve volt,mert a haverjaival tök jól elvolt meg röhögött,csak velem nem.De közben meg láttam a szemem sarkából,hogy mindig keres a szemével meg néz,hogy mit csinálok..

Össze sem vesztünk meg semmi ilyesmi..Tegnap annyi volt,hogy az osztályban szinte az összes fiú rám szállt,úgy mond nyomulgattak,én meg mondtam neki,hogy nehogy féltékeny legyen,de nem tudok velük mit csinálni,csak azért nehogy összevesszünk a semmiért. Ő meg mondta,hogy nem is érdekli,örül,hogy neki van a legjobb csaja. :D

Szerintetek beszéljem meg vele? Mert ez így nagyon nincs rendjén,nekem ez így kevés..Volt már ilyen,hogy alig szóltunk egymáshoz,másnap meg úgy viselkedett,mint ha semmi sem történt volna,mintha minden a legnagyobb rendben lenne,de nekem ez így akkor is fura.

Vagy még arra gondoltam,hogy azért nem akar odajönni,mert zavarja az osztály..Mert tényleg,elég zavaróak,ha már nőnapkor adott egy szájrapuszit,már ők jobban örültek,mint mi..Meg mindig figyelnek meg kommentálnak és ez elég idegesítő.

Van esély arra,hogy másfél hónap után kiszeret belőlem,mert rájön,hogy félre ismert vagy valami ilyesmi? Ha holnap megkérdezem,hogy szeret-e még,az nem túl lényegretörő? De tényleg nem érzem azt,hogy érdekelném még,legalábbis nem érezteti,én meg belül majd megpusztulok..:(

17L


2014. márc. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ki lettél dobva:D
2014. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerhet félre ha a 3évig legjobb barátok voltatok. Most vagy azt játsszátok hogy akkor te se keresed, meg nem futsz utána, és akkor észbe kap. Vagy konkrétan kérdezz rá (és ez lenne a felnőttesebb) hogy miért csinálja ezt. Ne szekálós meg számon kérő stílusba hanem kedvesen, mintha barátként kérdeznéd. Mert tényleg elég fura amit csinál. De amúgy ez hogy egy osztályba jártok ez szívás. Mert tényleg szem előtt vagytok egymásnak, meg az osztálytársaid is jó nagy tahók különben..

23/L

2014. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt kapta ettől a kapcsolattól,amit várt tőle,megpróbálta veled,de nem érzi azt,amit kellene.Ez nem teljesen az ő hibája,sajnos az érzéseinknek nem lehet parancsolni.Az viszont jellemtelen dolog tőle,hogy nem közli veled nyíltan,mi a helyzet.Mindenképpen kérdezz rá,hiszen ez így nem állapot.
2014. márc. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos én is ezt érzem.:(

De nem értem,hogy akkor 1,5 hónapig miért volt minden rendben? Pár nap alatt ennyire meg tud változni a véleménye?

2014. márc. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!