Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú idő majdnem 6 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú idő majdnem 6 hónap után az exem bejelölt engemet egy közösségi oldalon és fennt van neki még a képem neki az adatlapjában jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arra lennék kíváncsi hogy reggel jövök haza és azt veszem észre hogy az exem egy közösségi oldalon bejelölt ismerősnek és van fennt neki egy kép rólam.. 6 hónapja szakítottunk de azóta nem volt egy rendes pasija sem.. AZ az igazság hogy én még mindig szeretem őt, és ő nem tudom hogyan érez.. Szerintetek ha egy nő így cselekszik akkor ezt egy pasi minek tudja venni, mert félem hogy ha elmondom neki hogy szeretem meg minden akkor elüldözöm őt ... és ezt nem szeretném.. még előre leszögezem hogy a nem ide való beszólásokkal kíméljetek.. hogy csak sex kell neki , meg hogy nem talált normális pasit.. ezt a csajt meg kell ismerni mert nem olyan mint a többi lány... Előre is megköszönném a hozzászólásokat..
2010. dec. 5. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

te vagy ő szakított?

mi van a kép alá írva?

2en szerepeltek rajta?

2010. dec. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő szakított azzal a dologgal hogy teljesen elmúltak az érzései.. Habár ezt azért nem hiszem el, mivel hogy sírt mikor kimondta a nem-et meg az egyik barátnője azt mondta hogy időre van neki szüksége... a képről meg annyit hogy nem 2 en vagyunk rajta hanem 4 en ... :) a barátnője és annak a pasija.. Egy szombati délutáni kép... sima egyszerü, de nekem nincsen képem róla.. mindent kitöröltem , de állítólag ő nem... ezek szerint...
2010. dec. 5. 11:08
 3/6 anonim ***** válasza:

4en vagytok rajta....hát...hmmm....ez jelentheti h már csak barátként tekint rád. nemmindenki olyan h kitöröl mindent a másikról. énsem töröltem és dobtam ki soha semmit az exeimről. és énis sírtam mikor kimondtam a nem-et. a lányok érzékenyebbek.

figy, nemakarlak elkeseríteni, de sztem ez nemjelenti azt h ő még szeret téged.

az időre van szüksége pedig.....ha egy csaj ráeszmél h már nemolyan a kapcsolat akkor télleg időre van szüksége...de ez ált azt jelenti h a végén úgyis azt mondja majd h elmúltak, sajnálom.

sztem hagyd a múltat békén. gondolom fiatal vagy még. keress újat.

2010. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ha egy 23 éves pasi neked fiatal , 30 éves ésszel :))) Amúgy lehet igazad van hogy hagynom kéne a múltat, viszont az van hogy szeretem még őt.. és mikor hazajöttem a szórakozóhelyről és ezt tekintettem meg akkor a szívem megdobbant ezerrel vert és lüktetett.. Ha valaha is voltál szerelmes valakibe akkor ez tudod milyeérzés... Ha nem akkor próbáld ki de nem ajánlom hogy úgy járj mind én.. Valahogyan el kéne neki mondanom azt hogy szeretem még őt, lehet akkor megkönnyebülne a szivem...
2010. dec. 5. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:

figy...hasonló cipőben járok énis. 24 éves vagyok. csak én szakítottam, és még könnyeztem is. és rengetegszer megdobbant a szívem és lüktetett ezerrel a szakítás után mikor vmilyen közös emlék jutott az eszembe. nagy akarat erőre volt szükségem h ne írjak neki egy ímélt. nemakartam a múltat bolygatni, nemakartam vele újra összejönni, mert nemvoltam biztos benne h minden szép és jó lesz ezekután, és nemakartam mégegyszer megbántani és szenvedni látni, hogyha megint szakításra kerül a sor.

egyszer azonban elgyengültem és írtam egy ímélt. csak leírtam a múltbéli érzéseimet, nem utaltam rá h még mostis szeretném. ha válaszolt volna akkor elindulhatott volna egy beszélgetés, és talán kilyukadhattunk volna vhova, h ki hogyan érez a másik iránt. de nem válaszolt. mivel írtam neki h nemkell válaszolnia...

2010. dec. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja amúgy az előbbi hozzászólásommal arra akartam célozni h olyan ímélt h még szereted, olyat ne írjál neki. esetleg felveheted vele a kapcsolatod, dumálhattok, és ha mind2en ugyanúgy éreztek az úgyis kifog derülni előbb v utóbb a levelezgetések alatt. azzal h írsz neki h temég mindig odáig vagy, lehet csak elijeszted, újra eszébe jut minden hirtelen, a problémák is, stbstb. inkább szépen lassan hagyd h maguktól alakuljanak ki a dolgok
2010. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!