Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ereztetek mar igy?

Figyelt kérdés
Hiaba szakitottam mar ket eve az exemmel ugy erzem hogy soha senkit nem fogok ugy szeretni mint ot. Ismerkedtem mar mas fiukkal de valahogy ugy erzem hogy senki sem kozeliti meg ot. Elmulik egyszer ez az erzes? 25/l
2014. márc. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkiben őt akarod keresni. Ennek oka, hogy még nem léptél túl rajta és rávetítenéd másokra az ő tulajdonságait. Először egyedül kéne lenned egy ideig és élned, hogy elfelejtsd őt. Nem fog menni így, ha mindig akarsz valakit magad mellé.
2014. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy igen.
2014. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egybol kezdtem el ismerkedni az a baj, hogy mindenkit hozza hasonlitok es ugy erzem nem talalok meg egy ilyen tarsat.
2014. márc. 20. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
detto
2014. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vakondegér ***** válasza:

Én is 2 éve vesztettem el őt és így van, őt keresem minden lányban még mindig.


23 F

2014. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!