Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Éreztetek már valaha ilyet? És ha igen, meddig tartott? LENT!

Figyelt kérdés
Na szóval, a kérdésem az lenne, hogy volt már veletek olyan, hogy meg ismertetek valakit, akinek a külseje nem, de a belsője nagyon tetszett, és mint embert szerettétek és ha olyan volt a szitu, akkor még féltékenyek is voltatok? Ez valami plátói szerelem lehet? és ha nem látod az ilettőt akkor hiányzik, de nem kezdenétek bele egy kapcsolatba vele, csak barát, de annál mégis egy picit több...Mi lehet ez az érzés?
2014. márc. 19. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem,hogy mi lehet,szerintem csak plátói szerelem.

Szerencsére nem sokszor éreztem így,kb. életem során eddig kétszer.

Ha nem látod,elmúlik,csak eleinte fáj.

2014. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velem is volt, de nincs magyarázatom rá
2014. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi? Ha nem jönnél vele össze az hogy szerelem? Ha szerelmes vagyok valakibe akkor naná, hogy össze akarok vele jönni.
2014. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pont ezt mondom, hogy mi lehet ez? mert hogy nem szerelem, az tuti :)
2014. márc. 19. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!