Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért gondolja azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért gondolja azt, hogy a nőknek könnyű olyan párt találni, amilyet szeretnének?

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 23:22
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Szerintem meg van benne valami...
2014. máj. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem, nincs benne semmi. Tudod te, hány nő él (vagy élt valamikor élete során) rendszeresen megalázva, lelki és fizikai erőszakban? Nagyon óvatos becslések szerint minden negyedik. Ilyen viszonyok között azt állítani, hogy a nők direkt szeretik az ilyesmit, szeretnek alárendeltek lenni, az nemcsak cinikus, de undorító is. Nem szeretnek. Nem, kicsit sem, semmilyen területen sem. Ez egy baromi nagy tévhit, és az erőszak alapú társadalomban érdekeltek terjesztik.
2014. máj. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
35%

32#


Azt nem tudom, hogy a verés hogy hat a nőre pontosan, mert én sosem csináltam. Viszont nem szoktam kiszolgálni, nagy figyelemmel elárasztani a nőket. Én nem veszek virágot, nem segítem le a lépcsőn, és nem árasztom el szerelmi vallomásokkal. Nem vagyok egy lovag típus. Mégis: volt már hogy a nő hozzám jött vissza, mert a másik pasi szerette, imádta, dícsérte egyfolytában. És akkor még a csaj mondta rá, hogy milyen hülye. Egy haverom megint nagy romantikus lélek, könnyen be is csajozik, de kapcsolaton belül a csajok ott szívatják, ahol érik. Egyáltalán nem jön be a csajoknak hosszú távon a kedves pasi.

Talán a verekedős pasi felnagyítása egy kicsit túlzás, de még az ilyen állatok is kapnak nőt rendesen. Gondolom az ostobább nők ösztönei azt súgják, hogy az agresszív pali majd megvédi. A nők alapvetően ösztönlények.

2014. máj. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Noydra ***** válasza:

33: Valóban. Ez bizonyítja, mennyi ostoba van közöttük.

A kedves meg sokszor egyenlő a lúzerrel náluk.

Az ilyeneken szoktam röhögni, mert 100%ban tudom, hogy mennyit fognak szopikázni az életben :D

Még szerencse, hogy nem mind ilyen.

2014. máj. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!