Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A férfiak tényleg úgy gondoljá...

A férfiak tényleg úgy gondolják, hogy a nőknek könnyű/könnyebb a párkeresés és hogy sorban állnak értük, csak válogatni kell?

Figyelt kérdés
Mégis honnan veszik?
2014. márc. 7. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
Jártál már nőként szexoldalon?:D
2014. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:

Ahogy én gondolom:


Mivel eleve több a világon a férfi, mint a nő (nézz utána, ha nem hiszed 52%-48%-os megoszlás kb.), ezért egy nőre több pasi udvarló, hódoló jut, mint pasira nő. Tehát a nőnek csak ki kell választania a szimpatikus pasit. Míg a pasik közt óriási a verseny, nehéz túlszárnyalni a másikat, így sokkal nehezebb párt találniuk, mint a nőknek.

2014. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
Hát igen van benne valami. Egy nőt van,hogy szeretne sok férfi de a nőnek nem jön be mind és válogat. De nem minden esetben így van.
2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 Noydra ***** válasza:

1es ezt komolyan gondoltad? :D

Amúgy szerintem is könnyebb eleve, de nem annyira szerintem, mint azt sokan hiszik.

Pl szerintem hiába udvarolnak neki 10en, ha neki egy 11ik kell...

2014. márc. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy ronda lány kb 3ó alatt vki ágyában lennél.

24 órán belül már párod lenne.

2014. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
Sajnos így van. Minden nőnek, még a legrondábbnak is lesz minimum 2 udvarlója. Én átlagos pasi vagyok, és nemhogy 1 nő se udvarol nekem, de még 1 nőnek se kellek. Ez van :)
2014. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
Hány férfinak jön el az életében,hogy a szó klasszikus értelmében válogathat a lányok között?
2014. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoljuk, hogy könnyebb.

Ez tény. Egy nő akárhova megy mindenhol megdöntenék, neki csak válogatni kell, hogy ki.

Ezért nőttek meg ilyen pofátlanul az elvárásaik.

2014. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:

De ezt ti most honnan veszitek? Komolyan.


Ez a 52%-48% statisztika nagyon szép, de Kínán kívül szerintem nem sok helyen okoz problémát az arány.

2014. márc. 7. 19:34
 10/79 A kérdező kommentje:
Az meg, hogy valakit "megdöngetnének", meg hogy "párja van", azért nem ugyanaz. Ennyi erővel minden férfi találhatna gyorsan valakit, akit megfektethet, csak van akihez nem füllik a foguk.
2014. márc. 7. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!