Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köztünk valami? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk valami? Mi a véleményetek a korkülönbségről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok és tetszik egy 23 éves fiú és én is tetszem neki.Nézeget,szemezünk,szoktunk beszélgetni viccelődik.Amikor meglát mindig megbámul és zavarban van. A barátai szoktak vele viccelődni hogy ne nézd már anyira kiesik a szemed.

Tudja hogy én nem vagyok egy könnyen kapható lány és ezt tiszteletben is tartja.Hallottam róla olyanokat hogy "szereti a lányokat" és bolondítja őket a szövegeivel és mondták hogy mivel szokott nyomulni milyen szövege van.

Nekem ezeket a szövegeket még sosem mondta amit más lányoknak és úgy vitte őket ágyba szerintem ez egy jó jel.Csak az a baj hogy nem látok bele a fejébe és nem tudom hogy mit akar tőlem érez-e irántam komolyabbat. Abban viszont biztos vagyok hogy tetszek neki.Arra is gondoltam hogy most ő is tudja hogy nem jönnék vele össze ennyi idősen és én is tudom hogy ő sem jönne össze velem mert fiatal vagyok hozzá.Csak azt nem tudom hogy akar-e tőlem később komoly kapcsolatot mert tényleg mindig néz és ha másik lánnyal beszélget és a lány nyomul rá akkor ő leállítja. Úgyérzem hogy már a barátai is hogy ne nézzen tudhatják hogy tetszek neki .Egy ilyen eset volt még nyáron,hogy elmentünk anyával sétálni és bent ültek egy büfébe ő és a barátai.mi pont a büfé mellett sétáltunk el és EGY bácsi mondta anyának hogy milyen szép milyen kivirágzott arca van és erre mondta a fiú:de még a lánya milyen szép.Ezekből én csak arra tudtam következtetni hogy tetszem neki és lehet pár év múlva komoly szándékai lesznek velem kapcsolatba.

Ezt elmondtam a barátnőimnek is hogy tetszik ez a 23 éves fiú és mondták hogy nem számít a korkülönbség meg az csak egy szám, a szerelemben nincs korhatár..de nálam van korhatár és szerintem sokan elleneznék a kapcsolatunkat 8 év az 8 év és most nem reális talán 2-3 év múlva.

Fogalmam sincs hogy most mi is a helyzet.Kezdem megszeretni ha látom akkor zavarba jövök és olyan hogy csak ő létezik.Lehet hogy kicsit összefüggéstelenül írtam le a dolgokat.

De az a kérdésem hogy ti ezekből mit szűrtök le és mit gondoltok a korkülönbségről?:)

A válaszokat előre is köszönöm.


2014. márc. 21. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szép duma, hogy a szerelemben nincs korhatár, viszont azt tegyük hozzá, hogy köztetek hatalmas szakadék van, nem csak korkülönbség. Szinte generációs különbségnek mondható ez. Ő jó esetben már dolgozik, minimum egy végzettséggel rendelkezik, önálló életet él, eltartja magát, te pedig most kezdted a gimnáziumot... Egy FELNŐTT FÉRFI, és egy KISLÁNY (nem bántani akarlak, én is voltam 15 éves, a húgom is most 15 éves, hiába tartod magad érettnek, biztosan az vagy, de még kislány vagy így is-úgy is) teljesen mást vár az élettől és egy párkapcsolattól is. Hosszú távon működésképtelen a dolog úgy, hogy mindketten boldogok legyetek, és egészségesnek éljétek meg ezt a párkapcsolatot. Én most vagyok 19 éves, de így se kezdenék soha 15 éves gyerekkel.
2014. márc. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Ha kész vagy a szexre, semmi gond. 23 évesen már nem "várnak".

Ha Te jó vagy neki, akkor valószínűleg ő még nem annyira érett, vagy eddig nem nagyon voltak kapcsolatai. Ez nem feltétlenül baj, csak ne hidd, hogy most Te milyen érett vagy, csak mert egy felnőttel vagy együtt.

2014. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 41 vagyok, a párom 33 tehát matek szerint ugyanaz, de valójában meg k.-ra nem, az első válaszoló pontosan leírta az okokat. Biztos lesz néhány "én 12 évesen ismertem meg a páromat, aki akkor 28 éves volt és már 6 hete tart a boldogság" válasz, de te még a nagykorúságtól 3 évre vagy, ő meg már 5-tel túl rajta és ez ilyenkor sokat számít.
2014. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Erről mindenkinek más a véleménye. De! Én 16 voltam mikor össze jöttem a mostani férjemmel. Ő akkor volt 28. Igen, köztünk 12 év van! És? 7 éve vagyunk együtt és már van egy 2 és fél éves is kisfiúnk is. Nem is tervezem az életemet mással. Külön háztartásban élünk a szülőktől és azt hiszem mégis állom a helyemet háziasszonyként. Kor különbség ide vagy oda, köztünk sok a közös és szeretjük egymást. Tudom, le leszek hurrogva, h jujj egy 28 éves ki kezdett egy 16 évessel, de nem, mert én kezdeményeztem. Ekkor mi már 1,5 éve ismertük egymást, egy volt a baráti körünk. Én vallottam be neki, h többet érzek mint barátságot, ő erre mondta, h ő is, de pont a korkülönbség miatt nem mert kezdeményezni. Mondtam neki, h ez nekem nem akadály, erre mondta, h beszéljem meg azért a szüleim. Szüleim rá bólintottak és azóta is együtt vagyunk :) Amúgy meg szüleim közt is 9 és fél év van, 26 éve vannak együtt, 3 közös gyermekük van és még mindig boldogok :)
2014. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyébként leírtam hogy fiatalnak tartom magam hozzá és most biztosan nem jönnék ösze vele.

Csak nem tudom hogy érez-e irántam valamit.

Az utolsó válaszadónak köszönöm szépen!

Az én szüleim között is 8 év van :)

2014. márc. 21. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!