Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy másik férfiról fantáziálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy másik férfiról fantáziálok egész nap. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


22 vagyok, a párom 30.

1 év 8 hónapja járok a barátommal, és nagyon odavoltam érte a kapcsolat elején. Ez a rózsaszín ködű állapot kb. 1 évig tartott, de aztán valami az idők folyamán megváltozott.

Egyetemre járok természettudományos szakra, és nem könnyű, bevallom, de elhivatott vagyok a szakma iránt. Viszont a suliban már az elején is felfigyeltem egy férfi tanársegédre (33 éves), de elhessegettem ezt, mert csak a női hiúságomnak tudtam be ezt az érzést. Csakhogy fél évre rá, amikor vizsgáztam egyszer nála, akkor végem volt:

- nem tanultam eleget, de bátorított, hogy mondjam, amit tudok

- együtt gondolkodtunk, és teljesen egymásra hangolódtunk, ami utoljára velem egy fiúval 12 évesen történt meg (első szerelmem)

- őszintén meglepődött rajtam, hogy a kevés önbizalmam ellenére milyen jó eszem van (viselkedése alapján)

- őszintén kifejezte, hogy milyen intelligensnek tart, és hogy minden képességem megvan arra, hogy elvégezzem ezt a szakot, sőt, magasan kiemelt a többiekhez képest...a szemében, az arcán valamiféle ámulatot láttam (ő fizikus, én is annak tanulok)


Amit még tudni érdemes:

- elég attraktív lány vagyok, 161 cm vagyok, vékony, de nőies, babás az arcom

- gyerekkoromban történtek velem rossz dolgok, és kicsit apakomplexusom van, de nem a férfiak életkorát tekitnve keresem az "apám", hanem inkább az intellektusában, a kedvességében...és a fiatal férfiak jobban is tetszenek, csak köztük nem túl gyakori az az érettségi szint

- nagyon érzékeny vagyok és van pár érzelmi korlátom, de folytonos önfejlesztés útján vagyok

- nagyon sokat elmélkedem

- nem állok jól anyagilag, a barátom sokszor kisegít

- együtt építünk egy vállalkozást

- a tanár házas és van két kisgyereke, én pedig nem kezdek ki házas férfival (főleg, hogy tanárom...nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni)

- a vele való nem túl gyakori találkozások alapján, több jelből is megítélve ő is vonzónak talál, sokszor zavarba jön emiatt és olyankor megdermed az arca (tehát próbálja palástolni), illetve ha feloldódik, akkor sokszor mosolyog és lesüti a szemét. már többször észrevettem, hogy bámulja, tanulmányozza a lábaim (szinte öntudatlan nézéssel)

- nagyon helyes férfinak látom a páromat, kifejezetten a zsánerem...kivéve az alkata

- nem érzek semmilyen hiányt, amikor nincs ott a párom, és az ágyban sem vagyok kimondottan oda (ennek egyik oka, hogy nálam nagyon érzelemfüggő a libidó, a másik oka meg hogy amikor belejönnék, már vége)

- nagy igényem van humorral és intellektuális gondolatokkal teleszőtt beszélgetésekre...többnyire ezt keresem egy férfiban, és ez nagyon le tud venni a lábamról

- amikor szeretgetjük egymást, gyakran felveszem azt a szerepet, hogy kiskutya vagyok, vagy macska, vagy valami kicsi és aranyos, és ő mint egy gazdi, szeretget...tehát próbálom magamból a szeretetet kifejezését kicsikarni, de csak így megy

- a barátom is okos és nagyon érzelmes is, de még egyszer sem sikerült úgy beszélgetnem vele, ahogy viszont másokkal az iskolában igen (és most nem azért, mert hogy csak a Higgs-bozonokról akarok beszélgetni, hanem számomra fontos egyfajta asszociációlánc, az egymásra való ráhangolódás érzése...de a barátom kissé mechanikus a beszélgetés terén)

- már próbáltam 8 hónappal ezelőtt szakítani a barátommal, de kiborult, és sírt mint egy gyerek, hogy ő velem képzelte el az életét, és mondta, hogy nem akar elveszíteni

- mindig mondja, hogy mennyire szeret, és mostanában ez egyre jobban zavarba ejt, mert nem tudom ezt neki viszont mondani (vagy ha kimondom, akkor azt érzem, hogy mekkora hazug vagyok, mert ahogy én mondom, az nem azt az érzelmet takarja, mint részéről)

- kb. 6 hónapja is megpróbáltam szakítani, de akkor is ugyanez volt

- korábban többször mondtam neki, hogy csak arra a férfira tudok gondolni, de azt mondta, hogy "te irányítod a gondolataid"

ami igaz is, viszont ha megpróbálnék nem gondolni arra a férfira, akkor is ha meglátom a folyosón, görcsbe rándul a gyomrom, és legalább 5 perc kell, hogy visszazökkenjek nyugalmi állapotba...tehát tipikusan az az érzés, amikor valakibe bele vagy esve, ahogy felkelek, az első gondolatom ő :( szexuális fantáziám 99%-a is rá irányul

- együtt lakom 1,5 éve a barátommal, és neki itt most elég olcsó lakni (rokonomnál vagyunk albérletben)

- sokat hülyéskedünk, nevetünk párommal, de valahogy csak barátként érzek felé, nem úgy, mint életem társa felé

- ha szerelmeskedés következik, elég erősen manipulálnom kell a gondolataim, hogy ráhangolódjak a témára (ezzel korábban nem volt gond vele)


Most mit tegyek? :( Teljes érzelmi káoszban vagyok, ráadásul a tanulmányi teljesítményemnek sem tesz túl jót ez a helyzet.


Segítenétek tanácsaitokkal, kérlek?


Köszönöm szépen!


2013. szept. 25. 08:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, elég nehéz tanácsot adni. De, mivel közös gyereketek nincs, én lelépnék. Igazából én is hasonlóan éreztem a barátommal, és hirtelen teherbe estem...azóta még kevesebb lett az érzelmi töltet a kapcsolatunkban, de a gyerek miatt együtt vagyunk, 7 éve már. Te ne ess ebbe a hibába, hagyd el a süllyedő hajót, amíg lehet! De ne a tanár felé nyiss, nem ő lesz a Te utad! Csak jelen helyzetben a párkapcsolatodban lévő érzelmi sivárságból kitekintve tűnik ő jó megoldásnak. Ha szabad lennél, valószínűleg észre sem vennéd.
2013. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Sem a párod, sem a tanárod nem jó választás. A tanárt már leírtad te is, nős, gyerekek, meg a tanárod. Szerintem csak keresel valakit a párod helyett. De ez lehetne simán más is, nem egy ilyen "elérhetetlen" pasi.

Ha tényleg így van, amiket leírtál, akkor semmi értelme a pároddal maradnod. 22 évesen úgy szeretkezni, hogy erősen rá kell hangolódnod. Áhh, azt örömmel és élvezettel kell, nem muszájból! Szerintem próbálj társaságba járni és más embereket is észrevenni, hogy ne a tanár legyen a "menekülésed". Tényleg tök olyan, mintha boldogtalan lennél és ebbe az álomba "menekülsz". De ugye te is tudod, hogy nem ismered ezt a férfit igazán, csak a te fantáziád "tett" köré sok mindent.

2013. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

A CERN egy fizikusa - aki történetesen zen-buddhista létszemléletű, előadásán vetített egy rajzos viccet, ahol

két tudós beszélget:

-Megtaláltuk a semmit és elneveztük Higgs-bozonnak.


De a kérdésedre nem tudom a választ.


Nagyon úgy néz ki, boldog szeretetteljes család lennétek még 100 évig, a fellángolás tárgya meg kisgyerekes apa, tehát ott akárhogy is alakulna hatalmas terhet vennél a hátadra. Megtennéd, hogy elolvasod Tolsztoj Anna Karenináját? Nem rövid kivonatot, nem filmet, a regényt kellene. Mire a végére érsz a világ egyik legzseniálisabb regényének, magad fogod a kérdésedet a lehető legjobban megoldani.

2013. szept. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, már elhagytam volna a hajót, ha a hajó nem kötözött volna magához. :/

A tanárral pedig sajnos az a helyzet, hogy ha házas ha nem, a természete, a mozgása, a tekintete elemi erővel vonz magához. Már én szégyellem magam attól a gondolattól, hogy észrevettem, hogy szellemileg és testileg is tetszem neki. De azt jól érzed, hogy nem ezzel van a gondom, mert túléltem már pár plátói szerelmet. A gondom azzal van, hogy benn vagyok egy kapcsolatban, és úgy van a plátói szerelem, miközben nekem nem mást "kellene" szeretnem, hanem csakis azt, aki oly' jó hozzám. Mert tényleg nagyon jól bánik velem a párom, csak nekem most már ő elég semleges. (Persze voltak konfliktusaink is, amik szintén efelé tereltek.)

2013. szept. 25. 08:58
 5/22 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nem ismerem igazán azt a férfit, DE LEGALÁBB BESZÉLGETNI TUDNÉK VELE! Számomra annyira fontos a szellemi összhang, hogy rengeteg szépséghiba fölött szemet tudok hunyni, sőt, megszeretni.

Anna Karenina: Kötelező volt gimiben, nem olvastam végig, nem is érettem 16 évesen. Láttam nemrég filmben, és az lett a vége, hogy a nő beledöglött abba, hogy meg akar felelni a társadalom elvárásainak. A film után tényleg eléggé megdöbbentem...mintha magamat láttam volna. Sőt, 20 évesen öngyilkos is lettem amiatt, hogy azt éreztem, nem szeretnek a szüleim, és még őrültek is.

2013. szept. 25. 09:04
 6/22 anonim ***** válasza:

Ha félretesszük egy kicsit azt, hogy még ha nem is vagyunk vallásosak úgy szocializálódtunk, hogy a keresztény erkölcsök alapján értékeljük nemi vágyainkat, akkor az alábbit javaslom.


Szerintem próbáld ki egyszer azt hogy milyen a tanároddal, de trenírozd magad lélekben arra, hogy nem akarsz tőle többet. A legtöbb férfi nem szokott nemet mondani arra, ha vonzó csajtól erre esélyt kap, és biztos lehet a diszkréciójában (egyikőtöknek sem érdeke az, hogy a történteket kifecsegjétek).


A szerencsés eset az lenne, ha ez utána már nem is vágynál rá különösebben.

2013. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És egyébként is...párom félelme attól, hogy elhagyom, olyan reakciókat váltott ki belőle, hogy nagyon félek, kárt tenne magában vagy bennem. :( De miért nem tud elengedni? Miért ragaszkodik ennyire valamihez, amiről kitalálta, hogy az a végzete? Miért kéne én legyek a végzete? Nem tudja elfogadni, hogy 30 évesen még nem találta meg a feleségét? Nekem nagyon erős bűntudatom van a helyzet miatt, és túl sok agressziót láttam már ahhoz gyerekkoromban, hogy kiváltsak egy ilyen kiborulást benne. :( Nagyon félek. Hogy mondjam meg neki? :'(
2013. szept. 25. 09:08
 8/22 anonim ***** válasza:

Valóban nem 16 évesnek való, és a filmből pedig nagyon nem értetted meg. Bizony, nem arról szól, hogy a társadalom elvárásai miatt halt meg (halt, ezt így kell) Másról szól és újra ajánlom, hogy immár érettebben, olvasd el.

Egy ismerősöm -20 évesen ment férjhez,és aki elhagyta szerető,rendes, érteles, gyerekszertő, ám kicsit unalmas férjét (ott már 2 kisgyerek is volt) 10 év kaland után sírva mondta: nem tudtam, milyen boldog voltam akkor.

Most szerelmes vagy, nehéz neked mondani bármit is, tudom.

2013. szept. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben. Úgy éreztem, nincs komolyabb gondunk a párommal, de mégsem voltam boldog. Persze volt gondunk, csak még magamnak sem mertem bevallani, és egy ideig nem is foglalkoztam vele, mert nagyon kedves volt velem, jó volt hozzám.

És volt valaki, akit nem igazán ismertem, csak láttam itt-ott, nézegettük egymást. Megtetszett, és mindennap róla fantáziáltam. Aztán egyszer úgy hozta a véletlen, hogy megismerkedtünk. Persze hogy teljesen más volt, mint amit elképzeltem róla. Ki is ábrándultam hamar :) Ez a kapcsolat nagyon rövidke lett, nagyon viharos, és ezerszer több gond volt vele, mint a korábbi párommal. De kellett, hogy felrázzon, felébresszen. De te ne a tanárral próbálkozz, mert ő házas, stb. Az én fantázia pasim egyedülálló volt.

Utólag úgy gondolom, hogy nagyon nehéz szakítani valakivel, akivel már régóta együtt vagytok és sok minden összeköt. Én azt gondoltam, hogy könnyebb lesz, ha van más, akiért érdemes lépni. Aztán rájötte, hogy érte nem volt érdemes, de magam miatt igen.

2013. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*értelmes, gyermekszerető
2013. szept. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!