Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha exem azt kérte engedjem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha exem azt kérte engedjem el én megtettem. Utána irkált ha válaszoltam bunkó volt ha el se olvastam akkor meg letörölt. Most mivan ilyenkor?

Figyelt kérdés
2014. márc. 16. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi - kapcsolatnak vége, ne reagálj rá, és kész.
2014. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
szakítás utáni vergődés, drámaszakkör. Kérdezz rá őszintén, ha elmondja, jó, ha nem; egye meg amit főzőtt
2014. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
sry főzött
2014. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Moszuke ***** válasza:

már nem a párod, nem kell őt meghallgatnod, elviselned és neki se kell téged meghallgatnia.

ennyi

2014. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kolosszus22 ***** válasza:
Most szenved + vergődik, gyerekesen viselkedik, ő így éli ki, más álarcot húz és k*r va boldognak tetti magát a külvilág felé mikor belül szenved, stb.
2014. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!