Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a VV6 lakói nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a VV6 lakói nem úgy viselkednek mint az állatok? A szüleik nem szégyenlik őket?

Figyelt kérdés
A kamerák előtt és egymás előtt szexelnek. Még arra sem képesek hogy elvonuljanak.
2014. márc. 22. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék az anyjuk, úgy nyakon b@s..ám a fiam/lányom amikor kijön, hogy lefejelné a villa falát
2014. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ők olyan típusú emberek, akik szívesen csinálnak magukból primitív, nevetséges állatokat, annyi pénzért, amennyit kapnak, egy gerinces lényen kívül minden más bármit megtesz.
2014. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt látod a tévében, amire igény van. Az emberek ingerküszöbe egyre tágul, minél nagyobbat kell durrantani, hogy érdekelje az embereket.
2014. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem egy normális ember kibírná szex nélkül hónapokig úgy hogy minden pillanatukat kamerázzák. Meg egy normális ember nem mások előtt szexelnek. De normális ember nem is jelentkezne ebbe a műsorba.
2014. márc. 22. 11:15
 5/11 JulyAugust válasza:
Nem tudok nyilatkozni, mert 1 percet sem láttam még az ilyen jellegű műsorokból. Viszont azt tudom, hogy a kínálatnak csak a kereslet szab határt. Ha hozzám hasonlóan más sem nézné ezeket a szutyok műsorokat, akkor nem lennének adásban. És bár negatív véleménnyel vagy róluk, ennek ellenére még te is nézed...
2014. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, de nézd meg Ők nem annyira normálisak úgymond :) Önzés, beképzeltség, agresszió, irígység. Mind csupa jeles emberi tulajdonság.
2014. márc. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam nézni, de a tesóm elszokta mondani hogy mi történik benne. Habár igazából ő is csak áttekeri online.
2014. márc. 22. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell nézni, ilyen egyszerű. Amúgy nem tartom állatnak őket. Valószínűleg a szüleik sem szégyellik őket.
2014. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pénzért bohócskodnak.persze kapnak instrukciót.jól megvannak fizetve hogy majmot csináljanak belőlük!
2014. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni a véleményem?
2014. márc. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!