Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Tetszem az eggyik osztálytársamnak és szerintem kedves,jófej meg aranyos de eggyátalán nem helyes és nem is hiszem,hogy tetszik meg nem nekem már más tetszik de amikor arról kérdezett,hogy mi lenne ha járnánk nem tudtam eldönteni mit akarok lehet,hogy csak azért mert az eggyik legjobb barátom és azt gondolom ,hogy tetszik vagy most mivan? 13/l(2 hónap múlva 14) (légyszi normális válaszokat)

2014. márc. 22. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is tanulj meg írni, addig ne kisfiúzz.... meg amúgy is... csak 13 (majdnem 14) vagy, inkább tanulj, jövőre felvételizel! De én a helyedben nem járnék olyannal, aki nem tetszik.
2014. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!